Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internetcsomag : 3M+DL (10Mbit...

Internetcsomag : 3M+DL (10Mbit/1Mbit) elmagyarázná valaki?

Figyelt kérdés

Ez mit jelent??

elmagyarázná valaki?



2015. ápr. 7. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:

A 3M + DL nem igazán tudom mi, csak ebben az ÁSZF-ben találtam,nem tudom erről a szolgáltatóról van-e benne szó.


[link]


A lényeg, hogy letölteni 10 mbit /mp-cel tudsz ez, egy alapszintű sebesség amivel még nagyjából tudsz videófilmeket is nézni nagy felbontásban.


A feltöltés meg 1 mbit / mp. Ez lassú, de mivel általában lefelé töltesz ezért az 1 mbit nem feltétlenül érdekes.


Sajnos Bp-en is a budai oldalon a telekom is ilyen gyatra sebességekkel szúrja ki az előfizetők szemét havi 4-5000Ft-ért, pedig bőven lenne pénze kiépíteni az üvegszálas hálózatot.

Ez a XII. kerület, Pokorni kormánypárti Zoltán kerülete, ahol nagy ívben le$zarja, hogy csepellel egy szinten van a szánalmasan rossz internetkiépítettség.


Mindezt úgy, hogy pár éve azzal menőztek a sajtóban, hogy a CERN-ből érkező adatokat üvegszálas gerinchálózaton a KFKI-ban fent a hegyen dolgozzák fel. Hát igen, a lakosság le van xarva nagy ívben. Na mindegy, fideszestől mit is vár az ember.

Pedig biztos sok pénzt tudna lopni a kiépítések alatt.

2015. ápr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod első!


Igen ez a cég az :)

De ez tényleg elég lassú.

2015. ápr. 8. 17:13
 3/3 A kérdező kommentje:
Én nem politizálok, én inkább megtartom magamnak a véleményemet de abban teljes mértékben igazad van , hogy sok pénzért rákényszerítik az embert egy lassú internetcsomagra... :(
2015. ápr. 8. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!