Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok jó 3.3.5-ös...

Hogyan tudok jó 3.3.5-ös szervert késziteni ingyen gyorsan bugmentesen?

Figyelt kérdés

Csináltam egy 3.3.5-ös WoW szervert de csak hamachi-val müködik, azt szeretném megoldani hogy a gép futtatása nélkül is menyen a szerver és ne keljen hamachi hozzá hanem normális realmlist átírásásval fel lehesen csatlakozni.

Előre is köszönöm a válaszokat!



#szerver #WoW #bugjavitás
2015. ápr. 10. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Hagynod kellene az egészet. Nagyon látszik hogy nem értesz hozzá...

A szervert a gépedre csináltad (feltételezem, mivel "ingyen" szó nálam azt jelent nem bérelsz szervert) így a szerver csak úgy fog futni ha a géped be van kapcsolva.

Azt te döntöd el milyet csinálsz Hamachi-sat vagy nélkülit, de a két módszer teljesen más megoldásokat tartalmaz, néhány helyen.

Ha a szerver felállításával ekkora problémáid vannak akkor a bugok javítását biztos nem fogod tudni megoldani...


Lepontozhatsz, de én még türelmesen leírtam, hogy nincs meg a tudásod egy szerver üzemeltetéséhez, mások lehet kicsit keményebben fognak fogalmazni. Ha mégis szervert akarsz csinálni inkább nézz how to videókat és olvass fórumokat mert azt pár óra lenne begépelni lépésről lépésre.

2015. ápr. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A server repack futtatása és a "csináltam egy wowservert" között van némi különbség!

ami kell:

Kell egy jó server gép, bérelt internet vonal, domain, egy rakat ember aki javítja a gondokat, elő kell készítened a szoftveres részt(magforgatás,sql server és adatbázis, beléptető server stb.)

Az nem fog úgy menni , hogy windowsban futtatod a 3 kis ablakocskát és nézed mi is történik, erőforrás pazarlás és még a managelésével is problémák adódnának!

2015. ápr. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!