Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » MQL4 stratégia programozás...

MQL4 stratégia programozás ingyen?

Figyelt kérdés

Egy ideje tanulom az MQL4 nyelvet forex robotok készítéséhez.

Most eljutottam arra a szintre, hogy a magamnak írtam pár robotot, melyek jól futnak, de kifogytam az ötletekből, mit lenne érdemes még leprogramoznom gyakorlásképpen..


Szívesen készítenék egy-két valószerű (demo) projectet másoknak, akár ingyen is (vagy ha túl komplex, akkor minimális összegért), azért hogy tanulhassak belőle, csupán azzal a feltétellel, hogy referenciaként felhasználhassam a tanultakat..


Valakinek volna leprogramozandó stratégiája?



2015. márc. 27. 17:23
 1/5 anonim válasza:

Örülök, a lelkesedésednek! Bele is vágok.

Szeretnék egy olyan robotot, ami meghatározza a trend irányát (ehhez bármilyen megoldás jó) és saját maga által (virtuális értelemben) "megrajzolt trendvonal" (ellenállás) érintésekor trend irányába köt. Tesztelhető legyen, ne rajzoljon valódi trendvonalat, mert azzal csak vizuális módban lehet tesztelni (optimalizálni pedig nem lehet). Tudja az 5 digitet, legyen benne három lépcsős csúszóstop ami rejtett, de én azért tudjam egy sima egér mozdítással módosítani pl. a már aktív BE szintet. Hír figyelés (ne kössön hír idején), MM és nagyon fontos lenne, hogy hétvégén tudjon automatikusan optimalizálni.

2015. ápr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem bízok az ilyen robotokban. Ha lenne olyan amelyik működik, akkor a világon csak milliomosok mászkálnának. (És akkor senki sem lenne "milliomos" :))


Az a baj ezekkel, h nem gondolkodik helyetted. Márpedig aki a tőzsdén nem gondolkodik, az hosszú távon bukni fog.

2015. ápr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

"Aki a tőzsdén nem gondolkodik"...

Aki pedig gondolkodik, inkább passzolja.

Alpari, Buda-Cash, Quaestor, stb. Itt még a brókerek sem gondolkodtak. Vagyis épp ellenkezőleg. Lehetsz jó, de ...

Aztán a ház nyer. Mert a ház mindig nyer.

2015. ápr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1

Privát üzenet ment.

2015. ápr. 2. 09:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Él még ez az ajánlat?
2016. ápr. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!