Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wifi-s csatlakozásnál sárga...

Wifi-s csatlakozásnál sárga háromszög jelenik meg jelerősséget mutató ikonnál. Hogyan tudom ezt orvosolni?

Figyelt kérdés

Egy új, Speedport routert használok, a Telekom adta, DSL internetem van. Több problémát is tapasztaltam már, sokszor, ha uTorrentel szeretnék valamit tölteni, akkor csak annyit ír, hogy peerek keresése és egyszer csak, félóra múlva (például) magától elkezd tölteni, pedig se a routert, se a gépet nem indítom újra.


A legújabb jelenség, hogy wifi-vel internetezem, majd egyszer csak megjelenik a sárga felkiáltójel a jelerősség jelzőnél és elmegy a net. Ilyenkor az esetek 60-70% másik eszközön van internet, a többi százalékban nincs. Erre megoldás csak az, ha újra indítom a laptopom (ha csak ott nincs net). Eközben kábelesen van internet. Win 7-et használok.


Nekem ez túl rapszodikus, nem látom, hogy a nettel, routerrel, vagy a gépemmel van-e probléma? Ha utóbbival akkor hardveres, vagy szoftveres lehet? Mi lehet a megoldás? (Eszközkezelőben nincs felkiáltójel a wifi hálókártyánál.



2015. ápr. 12. 07:38
 1/6 anonim ***** válasza:

"Wifi-s csatlakozásnál sárga háromszög "


jobb klikk rá Hibaelhárítás


az a legegyszerűbb, és csak ez az egy ötletem van, majd többiek írnak mást

2015. ápr. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Erre csak annyit írt, hogy a windows nem tudta azonosítani a problémát.
2015. ápr. 12. 07:51
 3/6 fersk ***** válasza:
Ha közelebb viszed a laptopodat a routerhez, akkor sem változik? Egy olcsó USB-s WiFi antennával is ki lehetne próbálni, azzal is ez lenne-e a helyzet?
2015. ápr. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ahogy láttam a wifi jelerősségével nincs probléma, az mindig maximumon van. Egyszerűen csak az adatforgalom szűnik meg.
2015. ápr. 12. 08:09
 5/6 fersk ***** válasza:
A jel erőssége ilyen esetben csalóka, ugyanis az utolsó állapotot rögzíti (tkp. "befagy").
2015. ápr. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez csak annyit jelent, hogy csatlakoztatva van internet jeladóhoz de, nem jelenti azt, hogy lètrejött az internet kapcsolat is.

.

MI A MEGOLDÀS HA BIZTOSAN NEM KORLÀTOZTA LE A NETSZOLGÀLTATÓM MEG KARBANTARTÁST SE FOLYTAT

Ha a jeladó (routher, swich) jó, van internet is 'benne' akkor, kèszülék kikapcsolàs, vár kb. 2- 3 percet, majd visszakapcsol.

.

HA NEM JÓ MÉG MOST SE

más kèszülékkel kipróba, biztos jó e a jeladó van e 'benne' net (routher, swich) HA ÀTMENT MÀS KÉSZÜLÉKEN A VIZSGÀN

akkor, a te gépeden annyi a teendő, hogy frissítsd a wifi hàlózati kàrtyájának illesztőprogjamját.

Ha ez neked magas, hivj hozzáértőt!

(Cristian)

2018. szept. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!