Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet a hosszú kábeltől lassú...

Lehet a hosszú kábeltől lassú az internet?

Figyelt kérdés
Két szobán keresztül vezet a kábel és az egyik szobába ahol a modem van, ott gyors a net a másikba pedig nagyon lassú!Lehet ez a kábel oka?(azt hiszem 20 m-es..talán..)
2010. febr. 19. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. A túl hosszú kábelen nagy lenne a veszteség, így az adatforgalom minősége romlana.
2010. febr. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
biztos hogy nem. nekem anno a szomszedbol jott az internet !kabelen!. ~150meter, es annyi volt a sebesseg amennyinek kellett lennie.
2010. febr. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Nekem még valamikor bekötésnél mondták hogy lehet lelassul a hosszú kábel miatt. De én nem értek hozzá szóval nem tudom.
2010. febr. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hú..akkor most ne is próbáljak rövidebbet venni vagy máshogy rendezni a szobát?Akkor viszont fogalmam sincs h mitcsináljak a nettel, már mindnet kilőttem..iszonyat lassú....(másfél órán keresztül töltött 1 programot)...
2010. febr. 19. 23:45
 5/8 A kérdező kommentje:
a másik gépen meg villám gyors...hmm
2010. febr. 19. 23:48
 6/8 czibles ***** válasza:
100%

100méterig működik rendesen az UTP kábel.

ezt sok minden befolyásolhatja pl: ráül valmilyen elektomos jel(nagyon zajos lesz a jel), vagy a csatlakozónál rosszul vannak bekötve a szinek.

2010. febr. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs megtörve, megsérülve a kábel? Az is lehet probléma.
2010. febr. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki a gyors gépbe dugni a kábelt...

Ha most gyors, akkor a gépen van valami gond, ha lassú, akkor nem tudom..., mert 100 méterig simán lehet-ne használni az utp-t...

2010. febr. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!