Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » YouTube videózásból meglehet...

YouTube videózásból meglehet élni?

Figyelt kérdés
Herby, Dancsó, Szefi meg ezek meg tudnak élni a bohóckodásból?

2015. ápr. 12. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Ez a dancsó gyerek ez ki a franc? Miért ekkora sztár?
2015. ápr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gábor_79 ***** válasza:
Elvileg meglehet egy nagyobb országban, biztos. Egy kollégám mesélte, hogy játszik valami csókával, aki videókat is készít. A pontos arányokra nem emlékszem, így nem is akarok fals infót leírni, de világviszonylatban kevés követő után (20k?) már kap jó pár ezer forintot.
2015. ápr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Magas feliratkozó számmal, sok új videóval, és nagy nézettséggel kényelmesen meg lehet belőle élni.

Sokan ezt cáfolják, és még nem láttam ezt így leírva sehol, de biztos forrásból tudom, amit tudok. :)

2015. ápr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Magas feliratkozó számmal, sok új videóval, és nagy nézettséggel kényelmesen meg lehet belőle élni."


Meglehet úgy is élni belőle, ha nem rendelkezel saját videókkal. El kéne csak olvasni a feltöltési szabályzatot, ott minden le van írva, nem is értem miért gondolják az emberek csak azt, hogy akkor lehet a youtube-al pénzt keresni, ha videózik, és feltölti azt...

2015. ápr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Neked meg tudnod kéne úgy gondolkodni mint a felnőtt emberek általánosságban, és nem belekötni a másik válaszolóba !!

Ezzel a válasszal milyen plusz infót adtál ?

2015. ápr. 14. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ha jól csinálod, akkor igen :D
2015. ápr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nos, Dancsó csak a videomaniafcs-el kb 1millio 600 ezret keres, havonta legalább, viszonylag alacsony RPM-el számolva. Amúgy én nem videózok, csak összevágok népszerű ccommons videókat, mellékállásban, 2014-ben kezdtem, mára már a három csatornámon van 15k feliratkozóm és annyit keresek vele, ami elég 3 hét nyaralásra, ahol áldozhatok a hobbimnak, ami a szigonyozás és merülés, továbbá egy szép albérlet az 5. kerületben. Ezeket az adsense nélkül nem lenne lehetőségem élvezni. Ezt nem dicsekvésből mondom, mindenkinek ajánlom, hogy kezdje el épiteni a saját kis adsense várát, vesziteni nem lehet rajta. A kulcs a kulcsszó. :D
2017. jan. 9. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!