Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCore-ra biztonságos telefonró...

NCore-ra biztonságos telefonról fellépni?

Figyelt kérdés

Ha én többször is fellépegetek wifiről vagy mobilnetről, akkor nem veheti úgy az oldal hogy több helyről lépek fel? Csak mert elvileg azért büntetés járhat ha túl sok helyről vagy fent.

Új vagyok még, ezt vegyétek figyelembe. Köszönöm! :)



2015. ápr. 13. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban nem IP-cím alapján nézi a rendszer, de egyébként nem mentség, hogy új vagy, ebben az esetben el kell olvasni az oldal wiki részlegét.
2015. ápr. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem mentség, ezért vagyok kíváncsi. Tegnap elolvastam a wikit de erre konkrét választ nem találtam. :D
2015. ápr. 13. 11:50
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

Nem jár bűntetés azért, ha több helyről lépsz be, de azért igen, ha az illető helyen valakinek szintén van regisztrációja és 1 ipről léptek be.

A biztosnág kedvéért a profilodnál, az Exta beállíásnál, az üzenet a staffnak mezőbe írd bele, hogy több helyről is belépsz.

2015. ápr. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2015. ápr. 13. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!