Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fel szeretném telepíteni a...

Fel szeretném telepíteni a steam-et de az igazoló kódot ( amiért már más gépem van) nem tudom megnézni mert a freemailem jelszavát elfelejtettem és nem állítottam be emlékeztetőt. Ilyenkor mit tudok csinálni? Egycsomó játékom van steamen.

Figyelt kérdés
Nem lehetne feltörni valahogy hogy megtudjam mi volt a jelszó?

2015. ápr. 14. 15:39
 1/3 Tengor ***** válasza:

Ha vannak vásárolt játékaid, akkor azokról, számlákról kulcsokról készíts képeket és küld el a Steamnek és kérd, hogy módosítsák a címedet. Ha igazolod, hogy azok tényleg a te tulajdonodban voltak, akkor van esély rá, hogy beállítják az új címet.

Ellenkező esetben elkezdheted a próbálkozást a jelszó kitalálására v. búcsút mondhatsz a játékaidnak.

2015. ápr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először megpróbálhatnád újraregisztrálni a freemail fiókot. Régen az ilyen ingyeneseket kb. 3 hónap inaktivitás (nem lépsz be) után törölték, utána úrja lehetett regisztrálni. Én jártam már úgy, hogy így sikerült visszaszereznem valamilyen fiókomat. De nem ma volt, szóval már máshogy lehet...
2015. ápr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elvileg egy már felhasznált e-mail címet nem lehet újra regisztrálni, akkor sem, ha a tulaja töröltette, vagy sokáig nem lépett be, én inaktívvá vált.


Gyakorlatilag lehet hogy máshogy van. Főleg egy Telekom által üzemeltetett szolgáltatásnál.

Ha lemondod a telefonod, akkor képesek napokon belül kiadni új ügyfélnek azt a számot...

2015. ápr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!