Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a facebookon valaki aljas...

GoodMan09 kérdése:

Ha a facebookon valaki aljas indokból, a hátam mögött kiírt rólam valamit, ami súlyosan befolyásolja a közösségi életem, azt hogyan tudnám kideríteni, hogy ki és mit írt ki, ha már letörölte a bejegyzést?

Figyelt kérdés
Csak van valami kérvény vagy ilyesmi amivel elő lehet hívatni a nevemmel kapcsolatos dolgot, csak nem tudom hol és mik a lehetőségek... Ha már a jog fölött is letelt az idő, mit lehetne csinálni az ilyen emberrel, aki ilyen dolgokra használja a közösségi oldalakat? Csak úgy jó azoknak a jóhírnév rontó személyeknek a buli, ha nagy titok marad előttem, a családom és barátaim előtt az egész, tehát arról szó sincs, hogy megkérdezzek\kérdeztessek olyat aki tudhatja. A közösségben kínt, szenvedést, hátrányt jelent nekem most így a rossz hírnév és így azoknak is akik szeretnek... Előre is köszönöm, ha tudtok nekem és a még ilyen helyzetben lévő embereknek segíteni.
2015. ápr. 15. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Vegyél egy mély levegőt (orronbeszájonki) és törődj bele.


Senki nem fog ilyen problémákkal foglalkozni, főleg akkor nem, ha már törölték.

2015. ápr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi lehetett az a kiírás. Te azt megtudtad? Megpróbálnám viccesen helyre hozni a dolgot.

A konkrét példát elküldöm privátban ;)

2015. ápr. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A te facebookoddal írta ki vagy a sajátjáról? Gépteremből? Lehet, hogy "felbújtanám" a bagázst (pár embert), hogy milyen vicces random hülyeségeket kiírni és akkor máris nem vennék komolyan. Mondjuk ez elég nagy lavinát elindíthat, nem feltétlenül szépet. Inkább vicceset kiírni, mint bántót.

(Ha pl minden második embernek már ki lesz írva, akkor senki nem fogja komolyan venni.)

2015. ápr. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tengor ***** válasza:
Hova jutna a világ ha Mari néni azért járkálna bíróságra, mert a temetőkapuban arról pletykáltak, hogy a Rozinéni megcsalta az urát, ami nem igaz, de Rozi ezért bepereli?
2015. ápr. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!