Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés megindítást csak a...

Szülés megindítást csak a kiírt napon lehet kérni? Mennyire befolyásolja a folyamatot, hogy nem természetesen indult meg?

Figyelt kérdés

Nem akarom (nagyon) siettetni a dolgot, de kíváncsi lennék, hogy kinél mikor tették meg. Még húzták a dokik 2 hetet, vagy nektek nem volt olyan setős?

38.hetes 3,5 kg os bébivel a pociban.


2009. márc. 8. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A szülés megindításról orvos dönt és ez nem feltétlen függ össze azzal, hogy lejárt a terminus vagy nem. Ha minden vizsgálati eredmény rendben van, akkor is erősen orvos és kórházfüggő az, hogy mit lépnek. Van ahol a kiírás napján be kell feküdni, van ahol otthon maradhatsz stb.
2009. márc. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első babámnál, nagyon magas volt avérnyomásom és borzasztóan vizesedte, így toxémia állt fent, ezért július 3-án megindították. Amúgy július 8-9-re voltam kiírva.

Most pedig március 7-8-ra vagyok, és szerdán megindítják, ha addig nem indul meg magától.

2009. márc. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kiírt nap után a 6-ik napon indították meg a szülést. Már a szülés időpontja előtt mondta, hogy ő nem vár egy hétnél tovább.
2009. márc. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
a gyöngyösi kórházban is azt mondták, hogy max 1 hetet várnak a kiírás után, azután megindítják a szülést
2009. márc. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én febr. 25-re voltam kiírva, és csak holnap döntenek milegyen.... már nagyon kivagyok :-(
2009. márc. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miskolcon szültem,már a 42dik héten jártam.Elvileg a 41dik héten kell itt befeküdni,és várnak amíg el nem indul.Már két napja feküdtem bennt 42hetesen,és még akkor is azt mondták h várnak mert tuti el van számolva és hogy jól érzi a gyerek magát bennt mert minden értéke tökéletes volt mindig.Én meg már tűkön ültem hogy akkor sosem lesz ebből baba,de hál istennek a következő napra bezöldült a magzatvíz és reggel 9kor burokrepesztés majd este 6ra megszületett természetesen és egészségesen a lányom.


Egyébként nem lehet kérni ezt a doki dönti el.Ezért voltam én annyira ideges,mert máshol már utána akár 3nappal is megindítják de max 1héttel én meg ráhúztam kettőt és még mindig várni akartak!

2009. márc. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De gondolom lehet presszionálni azt a "kérést"? Ha már úgyis fogadott doki (?). Én ha a 41.hétig nem szülök meg, tuti "kérni" fogom.
2009. márc. 10. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!