Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Újraraktam ismerősöm laptopját...

Trickentrack kérdése:

Újraraktam ismerősöm laptopját, nincs hálozati driver, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Szóval újratelepítettem egy Toshiba Stellite laptopot, de nem telepített a Win 7 lemez hálózati drivert. Honnan tudom leszedni másik gépen, vagy mi a megoldás?

2015. ápr. 17. 15:19
 1/7 A kérdező kommentje:
A laptop pontosan: Toshiba SATELLITE C850-176
2015. ápr. 17. 15:24
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen más megoldásban reménykedsz ha adott gépen nincs net?
2015. ápr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szia, megprobaltad mar az eszkozkezeloben?

Szoftver frissitese...

Vagy toltsd le a driver booster prigit es az a vizsgalat utan az osszes drivert frissiti.

2015. ápr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Net nelkul ez szten nem megoldhato
2015. ápr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

Itt keresgesd.

2015. ápr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lajos54 ***** válasza:

Elvileg kellene, hogy legyen a géphez egy CD, amin a legszükségesebb driverek megtalálhatók.

Ha ilyen nincs, akkor egy másik géprő, amin működik a net, keresd meg a gyártó oldalán a szükséges drivert. Töltsd le, mentsd rá egy pendrive-ra, és arról tudod telepíteni az ismerősöd gépére.

Az ilyen-olyan driver-kereső programokat felejtsd el, mert azok elég rendesen teleszemetelik a gépet. Amúgy is csak olyan gépen lehet használni őket, amin van működő net, tehát esetedben semmiképpen nem megoldás.

2015. ápr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Közben már megoldottam. Másik gépen leszedtem a Wi-Fi hez a drivert, pendrivet átraktam a laptopra, felraktam aztán meg jöhetett a slimdrivers.

De azért mindenkinek köszönöm a segítséget!

2015. ápr. 18. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!