Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit tegyek ha videokártyát...

Én a háboru kérdése:

Mit tegyek ha videokártyát cseréltem miközben Soundmax volt feltelepitve?

Figyelt kérdés

Uj videokáryát tettem bele... Mondja hogy telepitsem ujra .. le is töröltem . netről töltöttem le egy .exe-t letölteném de azt irja hogy valószinű letörlés után nem inditottam ujra a gépet... de igen és emiadt nem tudom feltepiteni.. Hogy kellene ezt kikerülni????

elnézést a helyesírásért



2014. dec. 25. 13:40
 1/7 CspCsj ***** válasza:

Pár információ ilyenkor jól jönne:

- régi videokártya típusa

- új videokártya típusa

- honnét töltötted le az EXE fájlt


Addig is:

- videokártya cserénél a régi videokártya programját töröld le:

Vezérlőpult > Programok eltávolítása > AMD vagy NVIDIA program kijelölése > Eltávolítás

- lehet hogy újraindítást kér a rendszer

- az új videokártya programját ezután telepítsd:

vagy a mellékelt DVD-ről, vagy a chip/kártya gyártó weboldaláról, pl.: AMD [link] vagy NVIDIA [link] vagy ASUS, GIGABYTE, MSI stb. weboldalról.

- újraindítás után használhatod is


Ismeretlen weboldalról lehetőleg ne tölts le semmit.

A SoundMAX hangkártyát vezérlő program, videokártyákhoz nincs sok köze.

2014. dec. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Régi Nvidia Quadro fx 360

Mostani : ASus readon r7 250

2014. dec. 25. 14:47
 3/7 A kérdező kommentje:
asus readon r7 250 1gb os!!!
2014. dec. 25. 14:48
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem irtam ki bocsi... de a hang ment el...... elnézést hogy nem irtam ki
2014. dec. 25. 14:49
 5/7 CspCsj ***** válasza:

Lehetséges, hogy a HDMI miatt a videokártyába épített hangvezérlő lett az alapértelmezett.

Próbáld: alul a hangerő ikonon jobbgomb > Lejátszóeszközök > nálad legalább kettőnek kell lenni, zöld pipa jelzi az alapértelmezett vagyis elsődleges hangeszközt > jobbghomb a másikon > Beállítás alapértelmezett eszközként (alapértelmezett kommunikációs eszközként is beállíthatod, ez mondjuk csak Skype és hasonló programoknál lesz lényeges) > OK.

Ha már megnyitottál zene-videolejátszó programot, zárd be és nyisd meg újra.

2014. dec. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi :D:D De megoldotuk :D Egy USB-s kűlső hangot tettünk rá .... Menj a zöld :D
2014. dec. 26. 10:02
 7/7 A kérdező kommentje:
Akinek esetleg ez a hibája akkor inkombatibilis a video kari az alaplapi hangra... Ha kell a videokártya vegyetek egy külső hangkártyát!! De ez se mindig működik.... De kivételesen passzol mindennel! Nézzétek meg mindig minden passzol mindenhez mert ez a baj a számitástechnikával... semmi nem jó semmivel... csak azzal amihez tervezték
2014. dec. 29. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!