Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Msn vírus kiírtása!? Kérlek...

Msn vírus kiírtása!? Kérlek szépen nézz be!

Figyelt kérdés
Na szóval az a helyzet, hogy rámentem arra hogy "nézzd meg a képet " és egy link volt megnézztem és ilyen sz@r vírus és azota nem hagyj nyugodni!Az egerem basztatja meg hasonlok.Avg-val kitöröltem de ugyan úgy rosszalkodik tovább.De csak msn be csinállja ezt.
2010. febr. 20. 20:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nyugi, ne idegeskedj. Haverom is megkapta és nem tud tőle szabadulni, keressük a megoldást de sehol semmi... Az MSN vírusirtó se irtotta ki, annyit azonban sikerült megtudni hogy amíg nincs hozzá vírusirtó, addig tedd a következőt:


CTRL+ALT+DEL - előjön a feladatkezelő

ezután keresd ki a folyamatok fülnél a sysconfig32.exe - t, és állítsd le (folyamat leállítása) ezzel a következő újraindításig nem lesz gondod! Ez a vírus. Sajna letörölni nem tudod, mert egy parazita az egész. Minden MSN-be belépéskor le kell állítanod ezt a feladatot és nem lesz semmi lassulás. Amint kapunk valami hasznosat, segítünk neked ;) Amúgy csak 2 haverom kapta meg, én nem

2010. febr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Van rá megoldás, Rendszer visszaállítás kikapcsolása, Malwarebytes nevű progit leszeded, frissíted és csökkentett módban futtatsz egy teljes scan-t
2010. febr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy mégsem írtottad ki.

Ha vírust akarsz eltávolítani kapcsold először ki a rendszervisszaállítást, mert ha bekapcsolva hagyod vissza fog töltődni.

Utána a Boot idejű keresést inditsd el a virusírtőval.

Ha nincs ilyen funkció, akkor pedig csökkentett üzemmódban kell futtatni a Windows-t és úgy futtasd le a vírusírtást pl. ezzel is megpróbálhatod


[link]


Ha eltünt a vírus utána visszakapcsolhatod a rendszervisszaállítást.

2010. febr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Csak azt szeretném kérdezni hogy hol van az a rendszer visszaálítása?

2010. febr. 20. 20:37
 5/17 anonim ***** válasza:
start-minden program-kellékek-rendszereszközök-rendszer-visszaállítás utána a hivatkozáson rendszer-visszaállítási beállítások és rendszer visszaállítás kikapcsolásába pipa
2010. febr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

gondolom a következő kérdésed a: "csökkentett mód hol van" lesz. :D


megelőzlek: újraindítod a géped, nyomod az F8-at kidobja a képernyőt hogy milyen módban szeretnéd futtatni a windows-t, kiválasztod a csökkentett-et :D

2010. febr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Isten vagy pont írtam már a kommentet :D
2010. febr. 20. 20:48
 8/17 anonim ***** válasza:

A csökkentett indításra, is van egy tök egyszerű program a BootSafe amin ki tudod választani, hogy hogy induljon és akkor nem kell bootolás közben szórakozni ezzel.


[link]

2010. febr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

Egy újratelepítés megoldaná a gondod, nem??

Vagy ha az automatikus indításból kivenném?? Úgy működne??

2010. febr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
megpróbálhatod hogy kiveszed az msconfig segítségével, de szerintem visszajön, amúgy meg nem egyszerűbb egy vírusírtás mint egy újratelepítés? egy vírusírtással még esetleg más férgekre is bukkanhatsz amiről tudomásod sem volt. Mint mondtam malwarebytes, rendszer-visszaállítás kikapcs. restart csökkentett mód full scan, szerintem ez elég egyszerű művelet
2010. febr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!