Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most váltottam internet...

Most váltottam internet csomagot UPC FiberPower 100 ról 300 as csomagra! Jobb letöltési kliens?

Figyelt kérdés

A kérdésem az volna hogy van e olyan torrent letöltő kliens ami ki tudja használni ez a sávszélességet maximálisan ? Vagy akár megközelitőleg . Utorrentot használtam eddig semmi gond nincs vele de szerintem korlátolva van , vagy lehet hogy hülyeséget beszéllek :D

Egy kép a letöltési sebességről:


[img] [link]



2015. ápr. 18. 17:08
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
Nem jó a link.
2015. ápr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2015. ápr. 18. 17:16
 3/5 anonim ***** válasza:
A 300 csak elméleti maximum.Ennél több nem jöhet mert le van korlátozva.A garantált sebesség fölött vagy azaz ennyi jön de ez még ingadozhat.A Utorrent ki tudja használni ha van elég seed.Függ még a hálókártya sebességétől ha routered van annak a sebességétől esetleg ha wifi sticked van annak is a sebességétől.
2015. ápr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Uj routert is vettem hozzá szintén 300 asat direkt ehhez az internethez. + A hálózati kártyám 1000Mbps képes átengedni szóval minden adott. Eddig a pár nap alatt 12MB/s letöltés volt a max de azt a régi 100 as csomaggal is kitolta , most még ennél feljebb nem ment ezekszerint a seed végedt nem.
2015. ápr. 18. 18:10
 5/5 tamasoft ***** válasza:
A szoftveren nem múlik, (hacsak be nincs korlátozva a felhasználó által manuálisan, akkor "akármennyit" bír)
2015. ápr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!