Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnám megrendelni a...

Hogy tudnám megrendelni a kívánt terméket? (Vatera)

Figyelt kérdés
Ott akadtam el, hogy ha Vaterafutár előre utalással/Mpl posta pontig rendeléssel rendelek, akkor semmit nem kapok házhoz, csak a feladó ír, hogy mikor mehetek átvenni az általam kijelölt postára? Hogy kell ilyenkor fizetni? Mert 18 alatt vagyok és nincs bankszámlám. Úgy hallottam, hogy be lehet menni és a postán befizetni az összeget, az adott számlaszámra. Ez pontosan hogy néz ki? És ilyenkor csak a termék vagy a termék + postaköltség árát kell befizetnem? A postán hogy néz ki az átvevése az árunak? Mit mondjak, hogy tudják melyik csomagot akarom átvenni? Ha 18 alatt vagyok átvehetem? Kell személyi? Ja és érdemes regisztrálni, ha esetleg nem küldik el az árut, vagy tökmind1? Köszi a válaszokat!

2015. ápr. 20. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Bemész a bankba, és mondod, hogy erre a számlaszámra akarsz befizetni ennyi pénzt. A postaköltséget általában a vevő állja, de meg kell kérdezni.

Ha posta pontra kéred, akkor küldenek e-mailt és sms-t, ha megérkezett a csomagod, általában 10 napod van átvenni. A személyid kell hozzá.

2015. ápr. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor házhoz nem kapok semmit, ugye? Amikor be megyek a bankba befizetni, akkor ott van ilyen opció a sorszámkiadónál, hogy számlaszámra utalás? Azt tudom, hogy én állom a postát, de ilyenkor a feladó számlaszámára csak a termék árát, vagy a termék + posta árát fizessem be? Akkor személyi kell és az nem probléma a befizetésnél sem, hogy még nem vagyok 18, de már utalgatok meg ilyenek? És amikor átveszem a postán akkor csomagátvétel opcióra kell majd számot kérnem, vagy vmi ilyesmire? Olyankor mit mondjak, jött egy csomagom, erre a névre és ennyi? De ilyenkor honnan tudják, hogy én vagyok e az, aki kifizette meg hogy az e a csomag? Mert ilyen alapon egy gyakori névre jöhet sok csomag és még a személyibe is lehet bárkinek az a neve, tehát bárki átvehetné.
2015. ápr. 20. 19:37
 3/3 A kérdező kommentje:
Am. köszi és ment a zöld!
2015. ápr. 20. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!