Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Gruppi oldalról ezt a terméket...

Gruppi oldalról ezt a terméket szeretném megrendelni vélemények? Www.Gruppi.hu/ajanlat/powerbank-monster-tolto-20150117/? Hirlevel=1&fromnl=2015-01-17&a=0

Figyelt kérdés

nagyon zsákbamacska?érdemesebb külföldi oldalról rendelni ilyet? mondjuk aliexpressz?vagy pont erről a magyar oldalról jobb ilyen jutányos áron beszerezni?és biztosabb a müködése,és aleirásban emlitett tudása?


Http://www.gruppi.hu/ajanlat/powerbank-monster-tolto-20150117/



2015. jan. 17. 13:22
 1/6 anonim válasza:
Én most kaptam meg. Kicsit félek tőle, de remélem beválik.
2015. jan. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kiváncsian várom az "élménybeszámolódat"!:)
2015. jan. 20. 21:31
 3/6 anonim válasza:
Gruppitól ne rendelj. Én is rendeltem MicroSD-t... Kb. 2 hónapot kellett rá várni, már teljesen lemondtam róla. Végül megkaptam, de nem működik. Többször írtam nekik, annyit írtak vissza, várjak a munkatársuk jelentkezésére. 3 hónapja várom a jelentkezését. Azóta ha írok, nem írnak vissza.
2015. márc. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én is rendeltem tőlük egy ilyet ma vagy holnap érkezik. Kíváncsi vagyok hogy mit tud. Korábban rendeltem tőlük egy 32Gb kártyát megkaptam, de csak 16Gb volt,annak ellenére, hogy 32Gb volt rá írva. Szóltam telefonon és egy héten belül küldték a csere kártyát Ez az új kártya meg kB.egy hónap után azt mondta hogy " a kártya sérült". Minden addigi adat eltűnt, míg egy programmal vissza nem tudtam hozzni. Szóltam nekik és habár túl vagyok a harminc napon kicserelik. Szóval lehet zsákbamacska, de ennyiért ki kell próbálni. Üdv
2015. márc. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én egyszer rendeltem tőlük, többször nem fogok! ágyneműhuzat garnitúrát, ami szakadt, foltos volt és nagyon rossz minőségű! ki sem cserélték és a pénzem is elúszott!
2015. jún. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Djjjozsiiiii válasza:

Még anno én is rendeltem egy power bank monster3 bankot.


A 20000mAh egy kicsit túlzás szerintem. De ennek ellenére többször mentette meg a totális lemerülést!


2500mAh cuccokat szoktam tölteni róla.

A 2-3 újratöltés ami reális.


A számítógépről való feltöltése felejtős, én egy 2A -es telefontöltővel szoktam tölteni.


Összességében ilyen áron még elmegy a cucc.

2016. máj. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!