Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit gondoltok Molnár Krisztián...

Mit gondoltok Molnár Krisztiánról?

Figyelt kérdés
Irigyek kíméljenek :D :)

#YouTube #Gamevlog;Molnár krisztián
2015. ápr. 23. 10:46
 1/10 Sexparaszt válasza:
73%

Sajnálni kéne szerencsétlent,nem pedig elítélni! Sajnos nem tud ép ésszel gondolkodni,és erről nem ő tehet.

Látod,a szülei is leszarják,egy bizonyos értelemben.

Hiába mondanánk neki,hogy ne igya a kólát, ő ezt nem érti. Sajnos nem tud különbséget tenni a támadó és építő jellegű kritika között.

2015. ápr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Te is csak irigykedsz xdd
2015. ápr. 23. 11:31
 3/10 Sexparaszt válasza:
75%
Mire irigykednék? :D
2015. ápr. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
az ki?
2015. ápr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
A szülei miatt lett azzá aki... Nem tudták normálisan nevelni és ilyen hülye lett
2015. ápr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%

#1: Eleinte sajnáltam. Amikor csak annyit láttam belőle, hogy milyen elhanyagolt külsejű, és hogy mennyien bántják.

Aztán megnéztem a videói közül elég sokat. És nagyon nagyot változott a véleményem.

Tény, hogy van, amiről nem tehet, de mondjuk a viselkedéséről nagyon is tehet. Persze, nyilván számít, hogy a szülei ilyenné nevelték, nyilván számít, hogy vélhetően a kisujjukat se mozdították, amikor a gyereknek segíteni kellett volna a tanulásban, vagy amikor nevelni kellett volna őt. Ez kétségtelen. De Krisztián ugyanúgy felelős. Gyanítom, senki nem arra tanította, hogy böfögjön minél nagyobbakat élő adásban. Gondolom, nem a szülei tanították arra, hogy helyénvaló dolog másokat f..sszopónak meg g..cinek nevezni. Erről mind ő maga tehet.

2015. ápr. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
55%

Krisztián enyhe értelmi fogyatékos, többször mondta már, hogy kisegítő suliba járt, az hogy valaki nem tudja felfogni, hogy egy ilyen szellemileg visszamaradot embertől nem kéne bizonyos dolgokat elvárni, elég sajnálatos dolog.

Én szeretem nézni, mert együtt tudok érezni vele.

2015. máj. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem vagyok rá irigy. Nagyon dagadt, életveszélyes helyzetben van. Szívinfarktus befigyel.
2015. aug. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23%
jó fej
2017. ápr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Egy nyomorult genetikai hulladék.Az a szerencséje,hogy a Tajgetoszt bezárták.
2018. ápr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!