Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube nem engedi kivalasztan...

Youtube nem engedi kivalasztani a csatornamat?

Figyelt kérdés
Egy email cimhez ketto csatornam van, eddig bejelentkezesnel felugrott egy kis ablak, ahol kivalaszthattam, melyiket szeretnem hasznalni. Most automatikusan az egyikbe jelentkezik be, es nem is enged valasztani, nincs ott opcional a masik csatornam. Ha meg arra megyek hogy belepes masik fiokkal akkor az ugye masik email cim stb, de nekem mindketto csatorna ugyanazon az email cimen van.. Es rakerestem, megvan a masik csatornam, nem toroltem kinveletlen vagy hasonlo. Mit lehetne tenni?

2015. ápr. 24. 21:44
 1/3 anonim válasza:
100%
Ez Engem is nagyon érdekelne.Ha a telefonon lépek be akkor nem tudok változtatni,ha a számítógépen akkor igen.Valakinek ötlet?
2015. ápr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
85%
Hello.Elöző vagyok.Sikerült csatornát váltanom.Úgy hogy amikor be vagyok jelentkezve akkor ujra rámegyek hogy "további fiókok hozzáadása"és újra beírom a felhasználónevet és a jelszót.Ekkor már felugrik az ablak hogy melyik csatornát akarom használni.Remélem segít neked is:)
2015. ápr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem is sikerult!:))) koszi szepen!
2015. ápr. 29. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!