Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezt az sms-t kaptam tegnap,...

Ezt az sms-t kaptam tegnap, meg ma is. Ez mi? Ma egyszerre hármat is kaptam valaki ennyire felszeretné törni a fiókomat? Beléptem tele volt ismeretlen fura oldalakkal a spam mappa ma töröltem az egész google fiókom. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A google ellenőrző kódja a következő: 6db szám
2015. ápr. 27. 18:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, valaki valószínűleg kíváncsi az adataidra..


Ilyenkor a legrosszabb amit tehetsz, hogy törlöd a fiókod.. Ugyanis ha a szolgáltató egy idő után megengedi a címed újraregisztrálását, akkor az elkövető a címet beregisztrálva hozzáférhet azon oldalak jelszavaihoz jelszóemlékeztetőn keresztül, amelyeknél regisztráltál a törölt email címmel..


Amit kellett volna tenned, hogy adsz egy nagyon hosszú jelszót, például: "Ma12korElmentemVasarolniAKistarcsaiPiacra", egy ilyen jelszót az életben nem találnak ki soha, feltéve ha nem vagy olyan hülye, hogy egy kémprogramnak megadod..

2015. ápr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!