Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ads by shopping blast reklámok...

Ads by shopping blast reklámokkal találkoztt már valaki? Az ablak aljára tesz ki 2 nagyobbat és egy kisebb sávot, valamint egész ablak elé szokott komolyabb reklám is beugrani, próbáltam már kiszedni de nem sikerült, valaki járt már így? Mi segített?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 1. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
adblock nevű plugint letöltöd és azzal letiltod a reklámokat!
2015. ápr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem az nem elég, ez be ette magát és el akarom tüntetni, adware removal tool, és SUPERAntiSpyware se segített, a google-be keresve is ez az első 3 találat, magát kiteszi hogy arra kattintsak.
2015. ápr. 1. 22:39
 3/7 A kérdező kommentje:
remélhetőleg meg oldva, kiegészítők között volt betelepülve remélem nem tér vissza a huncut :D
2015. ápr. 1. 22:45
 4/7 csacsi2 ***** válasza:

én a malearebytest használom, ill Eset smart securiti (de másban is) a veszélyes alkalmazások (PUP) keresése be van állítva.

Ezeknek még nézz utánna ("WebSearch" -el példázva), vissza szokták pakolni magukat:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__50..

2015. ápr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 csacsi2 ***** válasza:
*MalwareBytes
2015. ápr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hitmanpro
2015. ápr. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor a legjobb megoldás ujraindítani a gépet csökkentett módban hálózattal majd pedig letölteni:

-Malwarebytes's Antimalware free

-Toolbar Cleaner

-Adwcleaner

2015. ápr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!