Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan érdemes tárolni a...

Hogyan érdemes tárolni a fontos linkeket, könyvjelzőket?

Figyelt kérdés

Eddig egy delicious nevű oldalt használtam, de sajnos eltűnt róla az összes adatom. Mindenképpen olyan szolgáltatást keresek, amelyik a felhőben van, bárhonnan hozzáférhető, lehet címkézni, tag-elni, gyorsan kereshető és ha lehet a böngőszökbe is használható legyen..

Ismertek ilyeneket?



2015. ápr. 27. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Firefox és Chrome is tudja menteni a dolgait felhőbe, az miért nem elég jó?
2015. ápr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Firefox, Chrome könnyen kereshetővé teszi a linkeket téma szerint? Betagelhetők a linkek tetszőlegesen? Címkézhetők, csoportokba rendezhetők?
2015. ápr. 27. 19:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet neki mappákat és almappákat készíteni, szerintem ez elég jó csoportosítás. Mindkettőnél van kereső funkció is, így rá lehet keresni szavakra, a tagelést pedig megoldhatod úgy, hogy eleve úgy mented el a könyvjelzőt, hogy pl. "aranyos kiskutyák #állatok", és ha beírod, hogy #állatok, akkor összes #állat taget megmutatja. De tudom, egyszerű ember vagyok.
2015. ápr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!