Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A laptopom érzékeli a wifit...

A laptopom érzékeli a wifit maximális jellel, mégsem csatlakozik csak akkor ha a routertől 1 méterre vagyok. Miért?

Figyelt kérdés
Folyton ledob a net, ha elindulok a nappali felé (a router az ebédlőben van és máshova nem is tudom tenni). Kiírj, hogy nem tud csatlakozni a következő hálózathoz és bedobja a hibaelhárítót, ami persze nem talál hibát. Maximális jele van a nappaliban is, mégsem enged fel, csak a router mellett. Acer laptopról van szó. Van egy emachines sok éves laptopunk is, az tökéletesen működik wifi téren. Már újratettem a gépet, minden program fent van elvileg, eszközkezelőben sem mutat hibát. Akkor hol lehet a bibi?

#internet #router #wifi #nem működik a wifi
2015. ápr. 29. 16:19
 1/1 kiralynorbert1986 válasza:

Próbáld újra indítani a rutert ha nem segít akkor rest a rutern ha ez sem

Akkor a rutern belül a csatornàt állítsd átt

2015. ápr. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!