Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lehet az, hogy a router...

Miért lehet az, hogy a router szobájában működik a wifi, másikban pedig csak korlatozott/nincs wifi? (Win8)

Figyelt kérdés
Pár órája küzdök a bajjal, routert reseteltem már, illesztőprogramot újraraktam már többször is, frissítettem windowst, hátha, de semmi eredmény. A hibakereső annyit ír, hogy: "Útválasztó vagy hozzáférési pont hibája", amit én laikusként úgy értelmezek, hogy fogalma sincs, mi lehet a hiba. Valakinek valami ötlet?

2015. máj. 1. 23:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Pontosítok: a hibakereső azt írja: az alapértelmezett átjáró nem érhető el.
2015. máj. 1. 23:18
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem gyenge véletlenül az a wifi?

Nincs semmi amivel ütközhet?

Vagy az eszköznek nincs valami gond a vevőjével?

2015. máj. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondolom valami über-vasszerkezetben csücsülsz, amiben totál rekt a wifi.
2015. máj. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A gép az ölemben, közben meg keresem a megoldást telefonon, wifin. A géppel nem hardwares hiba van.
2015. máj. 2. 00:48
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja igen, ugyanúgy látja a routert, csak nem tud felcsatlakozni.
2015. máj. 2. 00:49
 6/9 anonim ***** válasza:

Á értem.

Haveromnak is volt ilyesmi problémája, nekem is volt hasonló.

Próbáld meg azt, hogy a routerben a chanelt átállítod 4-re, és nézd meg hogy a regio magyarra van e állítva.

2015. máj. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az ország Mo.-on, a channel 4-es sem oldotta meg a problémát :/
2015. máj. 2. 12:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Esetleg ha a frekvenciát állítod?
2015. máj. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mennyi a jelerősség?? Rosszabb márkánál minimum kell a hármas jel. A barátomnak is volt ilyen problémája.

Bedugod zsinórral a gépbe a routert. A wifin a géppel is rácsatlakozol.Megnyitod a keresőt. A router alján találsz egy IP Címet. Azt pontokkal együtt beírod a keresőbe. Ha jó akkor egy angol oldalt kidob. Itt konfiguráld a router beállításait, miután megnyomtad a RESET-et.

2015. máj. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!