Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A hotmail.com és a hotmal.com...

A hotmail.com és a hotmal.com ugyanaz? Csak mert ugyanaz az oldal jelenik meg, ha beírom a keresőbe.

Figyelt kérdés
2015. máj. 4. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Öhm...

[link]

2015. máj. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez mit jelent, amit belinkeltél? Még az e-mail postafiók bejelentkezés is egyforma.
2015. máj. 4. 15:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy nézem a hotmal.com és a hotmail.com ugyanúgy az Outlook-ra irányít.

Szóval végül is ugyan az. Olyan viszont nem létezik hogy hotmal. Szerintem csak lefoglalták a domain-t, hogy más ne használhassa fel, és egy esetleges elíráskor nehogy valami adathalász weboldal töltődjön be.

2015. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Remélem, hogy igazad van és nem valami adathalász oldalról van szó. Gondolom, hogy ez utóbbi esetben már rég Hír lett volna belőle és mindenki tudná, főleg hogy Microsoftról van szó... Sajnos az interneten nem találtam erről semmit. Ment a zöld kéz! :)
2015. máj. 4. 20:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem adathalász, mert a tanúsítvány a Microsoft-é:

[link]

2015. máj. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!!! Megnyugodtam :)
2015. máj. 5. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!