Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Alkalmas társkeresésre (kapcso...

Alkalmas társkeresésre (kapcsolatra, nem szórakozásból) az Iwiw valamelyik alkalmazása? Pl Lovehunter, Csajok és pasik, Páratlan Páros. Ha igen, akkor leginkább melyik?

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért arra nem kéne lustának lenni, hogy valamelyik társkereső oldalra regisztrálj....
2010. febr. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szimplán az iwiw alkalmazások nélkül is alkalmas erre. egy ismerősöm bejelölt egy csajt, csak azért mert tetszett neki képek alapján, a lány megkérdezte, hogy mégis honnan ismerik egymást, a srác válaszolt, hogy sehonnan, de szeretné, ha ez nem így lenne.... Ma már házasok.
2010. febr. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az elsőre inkább nem is reagálok, a másodiknak köszönöm a választ, de nőként nem fogok pasikat leszólítani.:)

Tehát aki használja ezeket az alkalmazásokat, annak mi a véleménye róluk?

2010. febr. 23. 00:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem életkor függvénye hogy mennyire válnak be, bár az én koromban még egyébként is nehéz társat találni (17 vagyok). Nekem eddig sosem lett tartósabb kapcsolatom az ilyen alkalmazásokról, inkább az életben érdemes próbálkozni. Szóval hogy mondjak is valamit: próbáld meg és lehet be jön, a szerencsén is múlik.
2010. jún. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!