Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kapcsolhatom ki az...

Hogyan kapcsolhatom ki az AdBlockert, ha nincs is a gépemen? :D

Figyelt kérdés
Tehát van egy olyan oldal, ahol azért kapok Ticket-eket, hogy megnézem a reklámukat és 44 másodpercenként frissül az oldal és kapok 1 Ticketet. A gond az, hogy eddíg működött rendesen az oldal és nem volt semmi probléma. Azonban ma először is életem első kékhalálát átéltem majd miután újraindult a gép azt írta ki nekem ez a honlap, hogy mivel én AdBlock-ert használok ezért nem kapok ticketet és ha szeretnék ticketet kapni, akkor kapcsoljam ki az AdBlockeremet... de nincs semmi AdBlocker a gépemen... letölteni se töltöttem le soha életembe ilyet, tehát nem tudom hogy akkor most hogy kapcsoljam ki ezt a nemlétező blocker programot? :D

#Adblock #Hogy kapcsoljam ki az AdBlockert #nincs a gépemen
2015. máj. 5. 11:38
 1/3 Tengor ***** válasza:
100%
A böngésző bővítményei között nézz szét! Lehet, hogy nem is pont az AdBlocker van fenn, hanem valami hasonló.
2015. máj. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mr. V. ***** válasza:

Az efféle oldalak (prémium generátor), amikre elirányít reklámok, sok esetben vírusok, böngésző beépülők.

AdwCleaner és Combofix programokat a bleeping oldalán megtalálod, ingyenes 1,5 és 5,5MB. 2 és 5-15 perc alatt lefutnak. Ezek kiszednek minden nem oda valót!

Az ilyen "generator" oldalakkal vigyázni kell és csak bevált megbízhatót használni, mert az esetek 90%-ában átverés az egész (soha nincs szabad slot, a plugin lejárt, ...).

Amúgy lehet hogy nem AdBlocker a probléma, ha mégis egy "rendes" oldalon próbálkozol, hanem a felugró ablakok tiltása...

Amúgy a visszaszámlálást sok oldalon leegyszerűsítheted. Az első reklám betöltése közben (1-2 mp után) leállítod a betöltést és a számláló az eredeti oldalon elindul visszafelé. Azaz nem kell pl. 10 külön oldalt betölteni, csak 1-et másodpercekig és 10mp után indulhat is a letöltés.

2015. máj. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát nem letöltéssel kapcsolatos ez az oldal amit említettem. Ez olyan oldal, hogy Ticket-et vagyis jegyet kapsz azért, hogy 44 másodpercíg nézel egy reklámot. És ezeket a jegyeket felhasználhatom az oldalon arra, hogy aztán egy sorsolásnál esetleg pont az én ticketem-et húzzák ki és nyerek vele. Tehát ezért volt számomra gond ez, hogy az oldal azt írta, hogy nekem márpedíg van AdBlock-erem és kapcsoljam ki... holott nem is volt nem is lesz és nincs is AdBlockerem. :D De aztán megoldódott a probléma a semmitől, egyszer csak frissítettem az oldalt és már pörgött is a 44 másodperces számláló. De azért eléggé kiakasztott ez, hogy azt mondják nekem, hogy van AdBlock-erem és fut a gépemen mikor nincs is ilyen progim... és a böngészőm sem olyan, hogy tiltotta volna az oldal vagy a reklám betöltését... na mind1 szerencsére már nem áll fent ez a probléma vagy bug.
2015. máj. 6. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!