Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem találja a gép a routert,...

Nem találja a gép a routert, se más internetkapcsolatot (wifi) nem jelez. Hálózatot hogyan állitok be win7-en? Vagy valami driver kell hozzá?

Figyelt kérdés
2015. máj. 6. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudd meg milyen hálókártyád van (pl: everest), majd ha megvan, akkor töltsd le a drive-erét (valószínűleg a wifi és a bedugás két külön dolog lesz). Ha már van net akkor iobit nevű progit töltsd le s a driverek nagy részét leszedi (nekem két gépen is kék halált okozott, ezért egyesével telepítettem fel a listában szereplő dolgokat).
2015. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, nem csak ez volt a gond, illesztőprogram kellett mindenhez, mert mint kiderült semmi se működött(na, nekem ez nem volt egyértelmű:D:D), azért köszike a választ :)))
2015. máj. 8. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!