Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen böngészőt érdemes...

Milyen böngészőt érdemes használni? Ki mire esküszik?

Figyelt kérdés

Explorer gagyi,

Safari gagyi,

Mozilla régen jó volt, de mára ratyi lett,

Chrome-ot is tönkre tették,

Opera átlagos,

Baidu tök jó lenne de nincs még hozzá adblocker,


Egyéb lehetőségek?


Ne olyanok válaszoljanak, akiknek az internet a facebook-ból és az index-ből áll. Olyanok válaszát várom, akik masszív internetfelhasználók és a munkájukhoz is kell!



2015. máj. 8. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
én is hónapok óta görcsölök ezen, a régi opera volt a tökély, most az újat használom, de elég ratyi. Hamarosan megjelenik a Vivaldi, én abban reménykedek nagyon, addig is marad az Opera. Vagy majd megvárod az új explorert, amit láttam róla elég meggyőző volt.
2015. máj. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Chrome 4ever. :)
2015. máj. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a Firefoxszal meg vagyok elégedve. Ha feltelepíted azokat az addonokat, amik neked kellenek, szuper kis böngészőt csinálhatsz belőle. Egyébként igazából az IE-n kívül bármi jó.
2015. máj. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

+1 a vivaldira, én már most is azt használom

A régi (12-es) opera lenne király, de nem támogatott már, innentől kezdve én már nem merem használni, az újat meg inkább hagyjuk

2015. máj. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én jelenleg firefoxot használok, megvagyok elégedve vele, bár elgondolkoztam hogy váltsak esetleg: chrome, vivaldi-ra(persze ez még nincs teljesen kész)
2015. máj. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Firefox. A Maxthon tetszene, de még elég instabil, én is a Vivaldira várok.
2015. máj. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Üdv. Én mozillás vagyok idáig nekem megfelel. De kíváncsi leszek a win 10 böngészőre! Spartan-ra!
2015. máj. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Neuhauser László ***** válasza:

Opera 12.17

Amivel nem boldogul (1-2 oldal) arra Firefox

2015. aug. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Személy szerint nem értem miért szidja mindenki az internet explorert...é


Én úgy fél éve használom, mert nekem se a chrome se a mozilla nem tölti be valamiért a weblapokat...

2016. febr. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!