Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom eltávolítani az...

Hogyan tudom eltávolítani az "oursurfing"-et mint kezdőoldalt?

Figyelt kérdés
Mozilla legfrissebb változatom van.Már változtattam a kezdőoldalt is googlra,de egy darabig az sem ért semmit.Már a bővítményeket is átnéztem a legfrissebb letöltéseknél töröltem.Ha belépek a gépbe a kezdőoldal most már google.hu,de ha új oldalt nyitok az oursurfig ugrik be.Utána jártam,de úgy tűnik valamilyen alkalmazást kllene letölteni ahhoz,hogy megszűnjön.Tudom,hogy egy átirányított oldal,de nekem nem kell.
2015. máj. 13. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Hali!


Ahol a kezdőlapot beállítod, ott kell lennie egy menüpontnak, hogy új lap megnyitásakor mit tegyen. Van, hogy a "gyorstárcsázót" hozza be,vagy xy oldalra navigáljon, stb.


Esetleg a telepített progiknál nézz körbe, hogy vmelyik program nem tette-e fel..

Üdv,

Ryo

2015. máj. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, megpróbálom.
2015. máj. 15. 22:22
 3/8 Jarika1 válasza:

Nekem is hasonló a gondom, csak nekem azzal a külömbséggel, hogy a firefox beállítása szerint google a kezdőlapom, még se azt adja be, hanem azt a bizonyos oursurfing.com-ot minden firefox indításnál. Viszont ha megnyomom home-t akkor érdekes mód beadja a google-t. Én is átnéztem már mindent, töröltem a kereső modulokból, restartoltam a firefoxot, átnéztem a gépet 3 vírusírtóval-keresővel (Avast, Eset Nod32, Malwarebytes-Anti..), egyik sem talált semmit, egyszóval kirakhatatlan oursurfing.com oldala. Rettentően idegesítő, de a nagyobbik probléma az, amióta befészkelte magát a gépembe, azóta folyton lefagyassza a firefoxot és a többi böngészőt is, sőt a számítógépem is egy egyszerű mappanyitást nem bír végrehajtani. Ezek a tünetek aztán fél óra kínlódás után megszűnni látszanak de sajnos újra jelentkeznek.

Ha valaki tud bármilyen megoldást kérem segítsen!

2015. máj. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Jarika1 válasza:

Nekem végre sikerült leszednem, itt az oldalon kaptam erre a kérdésre választ, ajánlom neked is:


[link]

2015. máj. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jarika 1 válaszára írva,nekem is pont ugyanezek a gondok voltak.Legelőször "eszközök","internetbeállítások"-nál néztem meg.Ott én is beállítottam a google-t kezdőoldalnak.Először az sem ment.Nekem is a kis házikóra kattintva bejött a google,de aztán valahogy beállítottam,de az új lap megnyitásakor még mindig az "oursurfing" jön elő.Jártam még a firefox kiegészítőknél is jártam elvileg ott is töröltem,de még mindig itt van.Amit belinkeltél én már ott jártam.A programok között nincsen így nem tudok mit törölni.Neked hogy tűnt el?Nekem win 7 rendszer van még.Már egy programot is feltelepítettem ami állítólag ezt eltűnteti,de még mindig itt ragadt.
2015. máj. 24. 17:12
 6/8 Jarika1 válasza:

Bocsáss meg, nem is azt a linket akartam bemásolni, hanem ezt:


[link]


Az első két lépés után sikerrel jártam, a többit már nem kellett megcsinálnom.

Remélem neked is sikerül.

2015. máj. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szia!


Hát nagyon köszi a segítséget,végre én is megszabadultam ettől a tapadós vírustól.Egyébként az oursurfing a páromnak a gépére telepedett rá.Ott kezdtem el a kiirtást.Azt hittem,gy én miattam került oda,és még mondtam is neki,hogy bocsi,de nem tudok tőle megszabadulni.Akkor mondta,hogy az már fent van egy ideje,de zavar engem?Hát mondtam,hogy persze,de erre ő mondta,hogy őt nem.Hát akkor jól van,de csak utána néztem a dolgoknak és akkor derült ki,hogy ez vírus.Na amikor ezt mondtam neki akkor ő is belekezdett az írtásba,de neki nem sikerült.Ma pedig néztem az én gépemet,erre meg a "delta" nevezetű oldalt dobta fel.Hát zt hittem szétvet a méreg.Most takarítottam el végre.Köszi a segítséget megyek a párom gépére.Annyi mondjuk még fura,hogy a www.google.hu oldalt nem tudom kezdőnek beállítani.Hiába van elvileg beállítva,nem hajlandó azt megnyitni kezdőként,hanem azt adja ki ahol több kis képben jeleníti meg a googlet.Köszi még egyszer a segítséget.

2015. máj. 29. 12:07
 8/8 Jarika1 válasza:

Örülök, hogy sikerrel jártál. Ez az oursurfing nagyon alattomos dolog.

Nekem simán visszajött a kezdőlapom, furcsa, hogy nálad nem. Mindegyik lépést megcsináltad, amit az oldalon javasolt? Ha nem, akkor csináld meg a 2. és 3. lépést is.

2015. máj. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!