Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hy az lenne a problémám hogy...

Hy az lenne a problémám hogy néha (naponta 5-6x) a laptopom képernyőjén egyszercsak bevillan egy fehér csík és leáll, vagyis erszülkül a képernyő és nem reagál semmire. És csak a kikapcs gombbal tudom kikapcsolni majd újraindítani. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Őő ezzel már volt probléma régebben és naponta programtól és időtől függetlenül ugyanez volt. Ezért nemrég 1-2 hónapja alaplap lett benne cserélve. De most újra ez van( csak azóta (1-2 napja)mielőtt letorrenteztem a far cry-t, A fligth simulator x-et, A need for speed néhány részét és a maffia II-t ezek közül csak a Maffia nem működik. Jah és még a PowerISO-t is de ez szentem lényegtelen.) Mindegyik a ThePiratebay-ról van. Jah és még egy rakás repülő skint a fs 2002 nevű játékhoz.(utóbbikat nem a tpb-ról) Szentem a vírus kizárt mert futtattam teljes vizsgálatot ( Microsoft Security )-val és nem talát semmit. Asszem csak a fsx (Microsoft Flight Simulator x) közben áll le.. vagyis reggel öcsém vmi bigpointos játéknál is észlelte a problémát de azóta az utóbbi játéknál nem fordult elő. Ha csak simán úgy hagyom a laptopot hogy nem fut semmi program ( max a net megy mert zenét hallgatok v videókat nézek vagy pl most itt irogatok ) akkor nem áll le. Meg még akkor sem tapasztaltam amikor need for speed-el játszok meg szentem a R.I.F.T. nevű játékkal sem fog leállni..(A többi játékkal nem játszottam azóta szal nem tudom velük mi a helyze). Vagyis nem leáll hanem csak "beszürkül" a képernyő és csak a kikapcs/bekapcs gombbal lehet kikapcsolni. Jah és az fsx az asszem crackelt de nem hiszem mert ha játszom vele 1-2 óránként kiírja hogy lejárt a próbaidő de aztán ha viszzalépek a játékba újra enged játszani 1-2 órát és így tovább..(Mondjuk ez is fura) hacsak nem áll le közben.:( Az utóbbiak elég idegesítőek főleg ha hosszab útra megyek repülni és az út felénél vagy a próbaidő jár le vagy leáll... Am ha vki tud hozzá CD-key generatort az írhatna linket :DDD Helyesírási hibákért ( ha vannak csak nem fedeztem fel ) elnézést kérek csak sz*r a billentyűzetem :) PLS help.

#játék #számítógép #leállás #program #probléma #reagálás #fsx #CD key generator #kikapcs gomb #bekapcs gomb
2013. nov. 2. 19:46
 1/5 gergoakos1 válasza:
Milyen régi a laptopod?
2013. nov. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nemtudom pontosan mert egy ismerőstől vettük 3 éve. Nála nemtudom mióta van de Németországból hozta... Am meg: Win 7 64 bit (eredetileg vista volt) a márkája: Fujitsu Siemens, 4 GB ram, Intel(R) Core(TM) Duo CPU ,T5800 2.00 GHz, 2.00 GHz

De mondom csak azóta van amióta letorrenteztem az fsx-et. Azt követő reggelen ( mert este lett feltelepítve ) jelentkezett előszőr a probléma vmi bigpointos játéknál. Asszem Goodgame Empire-vel játszott éppen öcsém és egyszercsak elsötétült a képernyő és nem reagált semmire csak a kikapcs gombra.. De mostanában egyre többször fordul elő más játékoknál is... Pedig nemrég volt benne alaplap cserélve

2013. nov. 3. 11:11
 3/5 A kérdező kommentje:
Jah és mondjuk ha éppen megy vmi zene/hang pl a propeller hangja fsx-ben vagy más játék zenéje, akkor a leállás pillanatában ment hang megy tovább. De csak az ez egy hang. Ha kikapcsolom a laptopot csak akkor hagyja abba. De gombokra ( kiv. kikapcs gom ), egérre meg semmire nem reagál.
2013. nov. 3. 14:09
 4/5 A kérdező kommentje:
Jah és az fsx-en futtattam külön egyéni vizsgálatot de nem talált semmit...
2013. nov. 3. 16:14
 5/5 gergoakos1 válasza:
Cseréltessél ki benne néhány cuccot!!!!! Vagy vidd szerelőhöz
2014. jan. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!