Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook: jelszó megváltoztatá...

Facebook: jelszó megváltoztatás, mennyit kell várni?

Figyelt kérdés

A laptopomon, mint mindig, be voltam jelentkezve azzal a gmail-os fiókkal, amivel a facebookomat használom. Nem szoktam odaadni senkinek, így nem is fordítottam ügyet a kijelentkezésre amikor odaadtam valakinek, hogy játsszon - tényleg nem jutott eszembe, hogy visszaél az e-mailemmel, de visszaélt.

Valamiért rengeteg jelszó emlékeztetőt kért facebookra, de nem tudja mit írt be. Csak rácsapott a billentyűzetre elmondása szerint. Egyrészt félek, hogy visszaél a fiókommal, másrészt így nem tudok bejelentkezni.

Ez 8 órával ezelőtt volt, azóta is az alábbi üzenetet kapom amikor beakarok jelentkezni:

"Túl sok kódot próbáltál megadni. Próbáld meg újra később."

Ez a később szinte minden oldalnál 30-180 percet jelent. De még mindig nem enged, se telefonról, se emailról, sehonnan.


Kitöltöttem egy facebook súgó űrlapot is, de semmit nem segítettek. Csak bemásoltak egy előre megírt semmit mondó szöveget, és visszadobtak a súgó nyitólapjára.


Volt valakinek hasonló élménye? Tudjátok esetleg, mennyit kell várni?


Kérlek, a "hogyhailyenhülyevoltál" válaszokat hanyagoljátok, nem gondoltam volna, hogy ez kerekedik ki a dologból. Hasznos kérdéseket szeretnék, nagyon be vagyok parázva :( de nem azért, mert facebook függő vagyok, hanem mert rengeteg ügyemet ott beszélem meg... ilyen például az osztálykirándulás, ami holnapután lesz.

19/F - mert itt mindenki megadja valamiérto.O

Előre is köszönök minden segítséget, segíteni próbáló hozzászólást, vagy bármit, ami nem visz hátra az ügyben.



2015. máj. 19. 22:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!