Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segítséget kérnék, a internet...

Segítséget kérnék, a internet explorer 11 böngészöm a delta-homes.com ot hozza be de nekem a google.hu kell hogyan állitsam vissza a goggle ra?

Figyelt kérdés
2015. máj. 20. 16:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy letöltöd a google chrome-ot. Ez a legegyszerűbb, és leghatásosabb megoldás.


De felírtam egy papírra, és kitűzöm a falra, hogy találtam egy embert, aki még Internet Explorert használ.

2015. máj. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 karesz01 ***** válasza:

Delta-homes Eltávolítása

[link]


Eltávolító eszköz , amit le lehet tölteni az a spyhunter4 .

Ami sajnos , csak regisztrált verzió tud irtani .


Regisztrálatlan verzióval , csak meg tudod nézni milyen más fenyegetések is vannak a gépeden ,

de kipucolni nem lehet vele .



Egyéb programok , amik segíthetnek "Delta-homes" Eltávolításában :

-Malwarebytes Anti-Malware FREE***

Infó : [link]

Letöltés : [link] confirm/



-HitmanPro

-AdwCleaner


***Ajánlott eltávolító a Malwarebytes Anti-Malware FREE azaz ingyenes verzióval kikereshető és eltávolíthatóak a fenyegetések .

2015. máj. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 fersk ***** válasza:
Eszedbe ne jusson a Spyhunter.
2015. máj. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Csináltam egy rendszer visszaállitást amikormég a explorer böngészö jó volt ez sikerült de ujból megjelent egy idő után a delta-homes.com oldal , ez valami vírus akar lenni?

Ha telepitem a Spyhunter ez eltugya távolitani?

Biztosan nem magyar nyelvű program ha nem angol , de hogyan használjam a programot ?

2015. máj. 20. 20:17
 5/11 anonim ***** válasza:
Mondtam: töltsd le a google chrome-ot.
2015. máj. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Fenntvan a Crome is de ottis ugyanaz a probléma nem a google tölti be kezdő lapnak.
2015. máj. 20. 20:40
 7/11 karesz01 ***** válasza:

Te , nem olvasod el a válaszadóid hozászolásait ?

A linkeket nem nézed meg ?

Nem olvasod el a cikkeket ?


---

Ha a vírus a gépeden van megfertőzi az összes böngészőt , ami a gépeden van , vagy újonnan telepítesz .


Ha ki akarod a gépedből pucolni , akkor használd a Malwarebytes Anti-Malware FREE-t , amit lehet magyar nyelven is használni .


---

Spyhunter4 csak akkor tudja kiirtani is , nemcsak megkeresni , ha van hozzá aktiváló kulcsod .

Szerinted miért ajánlom a Malwarebytes Anti-Malware FREE-t .?

2015. máj. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Megprobálom a Malwarebytes is de ezzis csak proba verziós ?

Nem lehet letölteni torrentról és crek el aktiválni teljes verziósra?

2015. máj. 20. 21:33
 9/11 A kérdező kommentje:
A spyhunter ugytünik jó volt ahogy feltelepitettem átvizsgálta a gépet , talált egy csomo fenygetést és már újra a google jön be az explorernél , de nem lehet átmagyarósitani ? És ha megszeretném vásárolni akkor hogyan tudom , bankártyám nincs , de sms el nem tudom megvenni ?
2015. máj. 20. 21:59
 10/11 anonim ***** válasza:
www.google.hu-t írd be.
2015. máj. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!