Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok portot nyitni?

Csabi1993 kérdése:

Hogyan tudok portot nyitni?

Figyelt kérdés

Utorrent-et használok, és az lenne a probléma, hogy nem tudok fel, csak letölteni.Lefuttattam egy tesztet, és azt írta ki, hogy "A port nincs nyitva (csak letölteni tudsz)"


Hogy tudnám orvosolni ezt a problémát?


2015. máj. 21. 10:00
 1/4 Tengor ***** válasza:

A tűzfalon át kell engedni a programot. A routeren pedig a port-forwarding opciónál kell a portnyitást beállítani.

Google-ben rengeteg infó van erről.

2015. máj. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!A tűzfal kérdést megoldottam.Azonban nem találom a routert, ahol be tudnám állítani.Hol keressem? (Windows 7)
2015. máj. 21. 10:22
 3/4 Tengor ***** válasza:
A routert általában a böngészőn keresztül tudod beállítani. Keresd elő a kézikönyvét és nézd meg a módját!
2015. máj. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Oké, addig megvan, hogy bejutottam a routerben, és a port forwarding-ba.Itt kér olyanokat, hogy:


Trigger Port:

Trigger Protocol:

Incoming Ports:

Incoming Protocol:

Status:

Common Applications:


Melyikre mit kellene írnom/beállítanom?

2015. máj. 25. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!