Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mire volt ez jó higy a jófogás...

Mire volt ez jó higy a jófogás felvásárolta az OLX-et? Használhatatlan lassú semmire való oldal.

Figyelt kérdés
2015. máj. 21. 12:34
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*O
2015. máj. 21. 12:35
 2/13 Tengor ***** válasza:
100%
Mert így egyedül maradt a piacon?
2015. máj. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De az oly sokkal nagyobb oldal volt mint ez a szar....
2015. máj. 21. 12:50
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt már én is megkérdeztem itt, utálom a jófogást, semmire sem jó. Az olx meg tök jó volt. :((
2015. máj. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg hogy mi a jobb, mit szeretnek többen, hanem hogy mennyi pénz van.
2015. máj. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2015. máj. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Vicc AZ egész.. Az oly en mindent Megtaláltam hamar jo gyors volt élvezet volt rajta böngészni.Ez meg egy nagy nulla nem találok semmit lefagy hibaüzenetet idegesítő az egész...
2015. máj. 21. 13:00
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
egyet értek a jófogás inkááb(rosszfogás) lehetne a neve ! piszokul lassú az oldal egy csomó hiányósága van nem felhasználó barát túl bonyolított trágya! aki ezt az oldalt megszerkesztette kb annyit érhetett a dologhoz mint én az űrkutatáshoz ! meg ez a gyászos szín össze tétel amit használnak tiszta win 98 korszakba érzi magát az ember. Az hogy felvásárolták gyakorlatilag semmi +pénz bevételt nem fog nekik hozni ami megérje , mert az okos ember elmegy inkább hardveraprora ami jó magyar oldal ! kell a fenének a mocskos külföldi bevándorló hirdetője a rosszfogásnak !
2015. máj. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Valaki írja már meg neki, hogy az oldaluk egy határ fos, hogy végre tudatosuljon bennük!
2015. máj. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Előttem szólónak igaza van. Én úgy tudom országonként felosztották, tehát MO.-on megnyertük a Jófogást, Szlovákiás meg megnyerte az OLX-et ott a Jófogás szünt meg. Olvassatok utána, én is neten olvastam. Tehát mint ez az ország mindenben a szar jutott nekünk, nem harcoltunk semmiért mint ahogyan most sem az OLX-ért, hagytuk, hogy jó ez a Magyaroknak ők meg rábolintottak!

Egyszer állnánk a sarkunkra!!!

2015. máj. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!