Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Dátummal megszüntetjük a...

Dátummal megszüntetjük a gyűjteményeket, mivel ezentúl más szolgáltatásokkal igyekszünk élvezetesebbé tenni feliratkozásaidat?

Figyelt kérdés

Ezt írta ki a YouTube, nem tudja véletlenül valaki mi lesz az új rendszer, mivel akarják helyettesíteni?

Korábban mér 20-ára írták ki, ma néztem, már 26-ra van kiírva a dolog.


https://www.youtube.com/subscription_manager


"2015.05.26. dátummal megszüntetjük a gyűjteményeket, mivel ezentúl más szolgáltatásokkal igyekszünk élvezetesebbé tenni feliratkozásaidat."



2015. máj. 21. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
26-án megtudod
2015. máj. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Látom #1 rögtön egy nagyokos aki nem tud semmit de muszáj belepofáznia/beleokoskodnia valamit nehogy pont ne ő szólaljon meg... :/ szánalmas vagy haver :/


Nos, aki esetleg mégis tudna valamit (és ne az aki nem tud semmit) kérem írjon :)

2015. máj. 21. 18:10
 3/4 anonim válasza:

Nekem jó sok feliratkozásom van, és amikor rátaláltam erre a funkcióra, nagyon örültem neki, és szépen össze is csoportosítottam a csatornákat magamnak.

Én csak arra tudok tippelni, hogy ezentúl a youtube helyettünk fogja csoportosítani a feliratkozásainkat a csatorna kategóriája alapján (pl. zene, humor, film stb.).

2015. máj. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

jah... annyi történt hogy megszűntek a csoportosítások...és így átláthatatlan az egész, micsoda nagyszerű ötlet, hogy ez mi a francra volt jó... :/

A feliratkozásaim minimum feléről ki kell lépnem hogy valamennyire átlátható legyen a jövőben, nagyszerű, 10 éves a YouTube és egy ekkora szerencsétlen ötletet valósítanak meg, idióták!!!

2015. máj. 30. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!