Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen prodramot töltsek le...

Pyrox kérdése:

Milyen prodramot töltsek le hogy fogjak vezetek nelküli halozatot?

Figyelt kérdés

Azzal kezdenem hogy egy acer notebookrol van szo.

Tegnapi nap folyaman elkezdtem kicsit tisztogatni a gepem es letörölni a haszontalan programokat.

Amikor vegeztem nem volt mar semmilyen net kapcsolatom es nem erzekel semmilyen wifi halozatot. Arra gyanakszom hogy veletlenül letörölhettem a szükseges programot.

Ilyen gondom mar volt korabban is mikor vettem a laptop-t de az ismerösöm megcsinalta azzal hogy leszedett egy programot. Csak elfelejtettem hogy mi a neve.

USB-s es kabales nettel müködik de fontos lenne hogy a wifi kapcsolatot helyre allitsam.

Ezert fordulok most hozzatok!

Szeretettel varok minden hasznos valaszt :)



2015. máj. 31. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Keresdmeg az acer honlapján a laptopod wifi meghajtóprogramját.
2015. máj. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

keress rá a notebook típusára és az operációs rendszerednek megfelelő wifi vagy ethernet drivert töltsd le

pontosan nem tudom, hogy melyik gyártó oldalán hogy nevezik


a lényeg, hogy beírod, hogy pl acer xy123 wifi driver és letöltöd, telepíted, meg esetleg újra kell indítani utána


remélem tudtam segíteni az átgondolatlan válaszommal :)

2015. máj. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mind 2 valaszolonak az irottakat.

1. Megnzetm az acer honlapjan es nem talaltam semmit ami hasznos lehet az en problemam megoldasara,

2. Ra kerestem google-ben es talaltam is parat letöltöttem az elsöt, 2szer is ujra inditottam utana (mivel kerte a gep) de a problemam meg mindig fent all.

Utana meg 1 el probalkoztam de sajnis ez sem hasznalt.


Azon gondolkodom hogy inkabb elviszem service-be a gepet, ök biztos jobban ertenek hozza!

2015. máj. 31. 12:13
 4/7 anonim ***** válasza:
mi a laptopod pontos tipusa?
2015. máj. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

acer aspire 5750G

Operacios rendszer: win 7 home premium (64bit)

2015. máj. 31. 17:04
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


A helyedben először az elsővel próbálkoznék, legtöbbször Atheros WiFi modul van a laptopokban.


1: Atheros

2: Broadcom

3: Intel

2015. máj. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen köszönöm, megoldodott a problemam :)

Az elsövel mar jo lett!

Megy a zöld ;)

2015. máj. 31. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!