Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik, hogy semmilyen...

Létezik, hogy semmilyen szolgáltatónál nincsen olyan, hogy annyit fizetek, amennyit használok?

Figyelt kérdés
Egy tanyán lakom, és általában nincsen szükségem internetre, csak azt szeretném, ha mégis lenne készenlétben szükség esetére bármikor. Azaz nem szeretnék havidíjat fizetni. De azt sem szeretném, hogy lejárjon egy év múlva. Lehet hogy egy évig nem lesz rá szükségem, de az is lehet hogy lesz holnap pár gigabájtra szükségem. T-mobilnál hülyének néztek, náluk nincsen olyan feltöltő csomag, hogy annyit fizetek, amennyit használok. Nekem az is jó lenne, ha telefonon lebeszélhető lenne mielött elévül, de a T-mobilnál azt se lehet, mert külön sim kártya a net meg a telefon, vagy külön feltöltés. Nincs Magyarországon olyan szolgáltató, aki megfelel ennek az egyszerű kérésnek? Vagy más megoldás? Műhold?

2015. jún. 1. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Van feltöltőkártyás mobilnet, akkor töltesz rá, amikor akarsz. [link]
2015. jún. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Max olyat tudsz így hírtelen, hogy ha van okostelód, akkor feltöltő kártyás telóra rendelhetsz netet, ami nem havidíjas, hanem mondjuk ad 100-500 Mb-ot x Ft-ért, és a telefonnal wifin megtudod osztani a netet. De hogy megéri-e, azt nem tudom.
2015. jún. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nincs okostelefonon, laptopra kéne stickel
2015. jún. 1. 18:52
 4/7 A kérdező kommentje:
vodafonnál én csak napi, heti meg havijegyek láttam, az nem jó. Világosan leírtam, hogy nem fix összeget szeretnék, hanem annyit fizetek, amennyit használok. Ha egy héten megnézek két e-amilt, akkor nem akarok egy hetes jegyet venni, meg egyébként sem akarok a jegyvétellel szórakozni, nem is tudok, én szeretném felölteni egyszer, és az jó, ameddig el nem fogy.
2015. jún. 1. 18:56
 5/7 A kérdező kommentje:
Digi-nél sincsen, megérdeklődtem.
2015. jún. 2. 20:11
 6/7 anonim ***** válasza:

A lehúzások korát éljük, sehol Európában nem tudok olyan lehetőségről, ami használat alapú elszámolást tesz lehetővé.


Vagy előfizetést veszel, vagy adatmennyiséget vagy időt előre fizetve.

Vagy ezek közül választasz, vagy nem netezel.

Ma így tudsz választani.

2015. jún. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ez nagyon durva, főleg, hogy aki előre megvesz egy csomagot és később használja el, annak a pénze igazából kamatozik a szolgáltatónál, ez megérné nekik, sőt ha valéaki le se beszéli az eleve az ővék, nem értem


És műholdas sincsen? valami katonai?

2015. jún. 4. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!