Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit lehet tenni a szar reklámo...

Mit lehet tenni a szar reklámok ellen, hogy tudjak normálisan internetezni?

Figyelt kérdés
Le van töltve ez az Adobe block cucc, de szart se ér. Annyi a reklám, hogy nem látom a képet, mert mindent beborítanak. Állandóan ikszelgetni kell. És minden egyes kattintáskor egy külön oldalon megnyit valamilyen reklámoldalt társkereső meg játékok és egyéb baromságok. Mit lehet ez ellen tenni? Nem tudom csinálni a dolgom rendesen, mert már mindenhol ezek a hirdetések vannak.

2015. jún. 2. 11:21
 1/6 anonim válasza:
Az nem "Adobe block", hanem AdBlock, nem tudom neked miért nem működik. lehet nincs normálisan beállítva, nekem tökéletes, eddig több, mint 220000 reklámot tiltott le, kb. 1 év alatt. Próbáld meg együtt az AdBlockot és az AdBlock plusz-t.
2015. jún. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem az AdBlock-kal lesz baja (és nem is az fogja meghozni neki a megváltást), hanem azzal, hogy tele van a géppel adware szoftverekkel.


Meg kellene nézned a böngésző pluginjait és amit nem te raktál fel szánt szándékkal, azt töröld. Aztán ugyanezt meg kellene tenni a Vezérlőpult / Programok telepítése és eltávolítása alatt is.

2015. jún. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fogadjunk hogy chrome ? mit töltöttél le és telepítettél a napokban?


Malwarebytes Anti-Malware lefuttat


Böngésző uninstall mappa ha megmarad törlés

Cclenear tisztitás

Cclenaer rendszer leíró tisztítás mindaddig amíg hibát vagy érvénytelen kulcsot talál.


leszedni újra a böngészőt feltelepíteni

A programok és szolgáltatások nál a nem oda tartozó mit tudjam én hogy telepedtek rá a gépemre típusú progikat törölni!!


A böngésző ikon tulajdonságainál nézd meg hogy


"C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe"UTÁN NINCS E WWW.MEGSZIVATLAKPROGIVAGYOK.FReztcsak kamubolirom ide hogy értsed miröl van szó



tehát igy jó:"C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe

2015. jún. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Malwarebytes letölt, telepít, futtat!

G.

2015. jún. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszönöm a válaszokat! Sajnos a legkevésbé sem értek a különböző programokhoz, bocsi, hogy elírtam. Opera böngészőt használok, és ezt töltöttem le kb két hónapja: [link] Akkor kb egy-két hétig nem volt reklám, de azóta megint, és az idegeimre megy. Újra letölteném, de azt írja, h már le van... csak akkor nem értem, miért nem használ.. A "sima" AdBlockot meg valamiért nem találom ami Operához kell de biztos én vagyok a vaksi..


Második, nem tudom hol vannak a plugginok. A vezérlőpultból tudom hogy kell törölni de nem merek, mert nem tudom, melyik fontos (amit mondjuk szerelő rakott rá vagy ilyesmi) és melyik véletlenül letöltött. Mi van ha letörlök vmi fontosat?


Harmadik! Nem telepítettem semmit, nem is nagyon szoktam..


De akkor megpróbálom ezt a Malwarebytest, ha már ketten is írtátok.

2015. jún. 2. 15:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Malwarebytes letöltöd telepíted futtatod vagy én vagy más megcsinálja a gépedet távoli asztal kapcsolattal
2015. jún. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!