Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudok feltölteni PayPal-r...

Hogy tudok feltölteni PayPal-ra pénzt? Miután feltöltöttem 7000 huf-ot átváltja euróra?

Figyelt kérdés

2015. jún. 2. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb és talán a legbiztonságosabb, ha egy WEBKÁRTYÁT regisztrálsz be a paypalon. Azt a folyószámládhoz kaphatod, (egy kamu kártya) amivel csak a neten tudsz vásárolni és csak annyit töltesz rá, amennyiért vásárolni szeretnél és így nem tudnak levonni több pénzt.
2015. jún. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Saját bankszámláról tudsz utalni forintutalással. Vagy paypalhoz csatolod a bankkártyád és azzal fizetsz, ez is teljesen biztonságos. Fizetéskor átváltja arra amiben fizetned kell.
2015. jún. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Top up-os számla számra utálás mennyire jó?
2015. jún. 2. 21:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Hogy tudok feltölteni PayPal-ra pénzt? - a kerdes megvalaszolasahoz tudni kene, hogy mi a szandekod!


Eloszor:

Ha eBayen vagy egyeb webshopban akarsz vasarolni es a Paypalt hasznalni fizetesre, akkor nem kell a Paypal egyenleget toltogetned. Sokkal egyszerubb, ha a Paypaloddal osszekapcsolod a bankod adatait (bank nev, cim, kartyaszam stb) es ugy hasznalod. Tobb mint 10 eve hasznalom, tobb orszagban is eltem vagyis tobb banki adatot is hozzakapcsoltam mar es soha semmi gondom nem volt vele.


Masodszor:

Ha penzt akarsz kuldeni valakinek, annak dija van. Ha a Paypal egyenlegedbol kuldod a penzt az olcsobb, mintha a kartyarol vennek le a penzt. Nagy osszegnel mar erdemes a Paypal egyenleget feltolteni, mert ugy olcsobb a penzkuldes.


Ebben az esetben a "wallet" fulecske alatt az "add money" opcional kiirja az Unicredites adatokat, azokat a szamokat megadod a bankos neninek es 2-3 nap mulva az egyenleged feltoltodik.


Ha Magyarorszagon elsz akkor a Paypal egyenleged mindig magyar forintban lesz feltuntetve. Akarhol koltesz penzt es Paypallal fizetsz, annak az orszagnak a penzere atvaltja a fizetes napjan illetekes arfolyamon.


Ha pl. nekem kuldesz penzt az USAba, akkor a kuldes napjan atvaltja dollarba es latni fogod hogyan valt es hogy en mennyi zoldhasut kapok kezhez. Ha vmi ausztral webshopbol vasarolsz, akkor toled annyi forintot vesznek le, amennyi ausztral dollart er a termek. Ha a nemet nagynenidnek kuldesz zsetont, akkor eurora valtja, az aznapi arfolyamon.

Erted?

2015. jún. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!