Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem tudom megemelni a...

Miért nem tudom megemelni a limitet a PayPal számlámon? Már minden szükséges dokumentumot feltöltöttem, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Bankkártyámat elfogadta, tudok is fizetni vele.

Bankszámlámat is.

Feltöltötttem a személyi igazolványom + a lakcímkártyám mindkét oldalát, egy autóbiztosítási csekket és egy bankszámlakivonatot. Mi nem jó nekik? Csak automata üzenetet küldözgetnek, semmi normális választ nem kapok, hogy mi a bajuk. Most hívjam fel őket telefonon? Mennyibe fog ez nekem kerülni? Miért ilyen szemét a PayPal? Mindenféle oldalak kérnek ilyen hitelesítést, netes bizniszek, online kaszinó, stb. Soha nem volt gond egyiknél sem, ahol meg igen, ott jelezték, hogy mit csináltam rosszul, kijavítottam és elfogadták. Hogy lehet, hogy egy ekkora cégnek nincsen normális ügyfélszolgálata? Magyar képviseletük van egyáltalán? Ki tudna segíteni, hogy elintézem ezt az ügyet? Kihez fordulhatok ilyen esetbben? Gondolkozom, hogy áttérek Neteller-re, ott pl. bankkártyát is lehet igényelni. Azok ugye nem ilyen szemetek? Már nagyon mérges vagyok a PayPal-ra. Hetek óta csak azt írja, hogy "More information needed to lift limits", de nem írja le, hogy mi az, amit javítsak. Légyszi segítsetek, vagy mondjatok valami szakembert aki tudna segíteni!!



2014. jún. 1. 03:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvileg elég lenne csak a bankkártyát csatolni.

Nekem egyszer kellett hívnom őket, 10 perc kb. 1000 Ft volt.

Mielőtt hívod őket, kérj a neten azonosítási kódot.

2014. jún. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

valami EU-s szabályozásra hivatkoznak. Már mindent feltöltöttem, de semmi se jó nekik. Fizetni tudok és meg is jön a pénzem a PayPal-ra, de az éves limitem 630 ezer ft. Ezzel most nincs is gondom, de kb. fél év múlva számítók rá, hogy havi rendszerességgel már 50-100 ezer ft körüli összegek jönnek rá, és akkor gondban leszek.


A telefonos ügyintézés milyen? Tényleg segítenek? Nincs a PayPalnak valami magyar képviselete?

2014. jún. 1. 08:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Angolul beszélnek, nekem megoldották a problémám.
2014. jún. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké, majd megpróbálom
2014. jún. 1. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!