Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letöltöttem egy képszerkesztő...

Letöltöttem egy képszerkesztő programot és közbe bekapott egy nagycsomó vírust a gépem és a google chrome-t átirta vagyis meg változott más lett helyette olyanom lett hogy cross browse. Az jó milyen böngésző?

Figyelt kérdés
én nem vettem észre semmit a böngészőn ugyanolyan szinte mint a google chrome.
2015. jún. 4. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:

hitmanpro, malwarebytes-el nézesd át a gépet


ez is segíthet:


[link]

2015. jún. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2015. jún. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi a program neve?
2015. jún. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
photo space
2015. jún. 4. 18:54
 5/8 tabaki ***** válasza:

Az mi a búbánat? Nem kell minden noname hülyeséget összeszedni. PhotoScape-ről még hallottam, de az egy elismerten megbízható, jó kis képkezelő, neked is ajánlom. Itt az oldala:

[link]

Nagyon sok hasznos dolgot tud, de komolyabb képszerkerkesztésre nem alkalmas, tölts le mellé valami igazibb szerkesztőt is (Gimp, RealWorld Paint, Paint.NET, PhotoFiltre), természetesen mindegyiket csakis a saját honlapjáról.

2015. jún. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 tabaki ***** válasza:
Most nézem csak, de jó lett ez a „képszerkerkesztés”! Ez se jön össze minden nap...
2015. jún. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem is az volt de próbáld meg minél előbb letörölni! Rengeteg vírust hoz a gépre .. Én nem tudtam letörölni nekem a firefoxot törölte le. Aztán tegnap megoldottam :) Ha segítseg írj :)
2015. jún. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tabaki ***** válasza:
Ezek szerint tévedtem, mégis van ilyen nevű program. El ne áruld az internetcímét, nehogy rossz hírbe keveredjen a letöltőoldal! Hadd szívjanak mások is.
2015. jún. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!