Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Érdemes feltölteni a terhelt...

Érdemes feltölteni a terhelt számítógép tartalmát a google-drivebe?

Figyelt kérdés
Javasolták nekem külső wincester helyett a google-drive alkalmazását a google levelezőnek. Érdemes oda feltölteni az anyagaimat, megmarad korlátlan ideig úgy, hogy bátran törölhetek a gépemen, mivel kevés a memóriám már. Videókat is fel lehet oda tölteni és fotókat is? Nem jöttem rá, hogyan lehet, nem magyarul van a használati utasítás. Azt sem tudom, mit jelent az, hogy "megosztás veled", mindenkivel megosztom ilyenkor az anyagaimat? Mindenkor hozzá tudok férni az anyagokhoz, ha feltöltöm őket?

#Google Drive #számítógépen törlés #korlátlan idejű megőrzés
2015. jún. 6. 14:28
 1/2 Tengor ***** válasza:

Az alap mondás az, hogy az a fontos adat, amiről van biztonsági mentésed. Biztonsági mentésed pedig akkor van, ha legalább két független meghajtón tárolod az adatokat. Amióta a felhők bejöttek, azóta felhő + egy meghajtó is biztonságosnak mondható. Csak a felhőben ne tárold! Mivel ingyenes a cucc, egy szavad nem lehet az ellen, ha a Google holnap azt mondja, hogy nem férhetsz hozzá az adataidhoz.

Amit a felhőbe töltesz azt alap esetben csak te látod. A megosztásnak vannak szintjei: megoszthatod adott személyekkel (kell, hogy legyen Google fiókja), megoszthatod mindenkivel egy link segítségével (ekkor csak az tudja megnézni, aki tudja a linket, de pl a keresők nem hozzák elő) és megoszthatod teljesen, akkor a keresők is megtalálják az adatot.

2015. jún. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, akkor előbb-utóbb szükség van tényleg külső whincesterre, de addig is feltöltöm az anyagaimat, bármikor történhet a géppel valami, meglegyen másutt is minden.
2015. jún. 7. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!