Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » EBayrol milyen par dollaros...

EBayrol milyen par dollaros hasznos dolgokat rendeltetek már?

Figyelt kérdés
Rengetek kutyu , targy van amit tudom ,hogy mindig is venni akartam csak már elfelejtodtek. Rendelgettem pl zseblampat és hasonlo dolgokat de kivancsi vagyok ti miket szoktatok vagy rendeltetek. Nem kerek olyan kommentart ahol azt irjak le ,hogy ezeknek semmi ertelme mert nem az volt a kérdés.

2015. jún. 7. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Én csak telefontokot rendeltem.
2015. jún. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
telefon fólia, telefon eredeti tok (itteni ár tizedéért), kubaton(önvédelmi eszköz), pendrive, usb asztali lámpa, venti, egér (számítógép :D) óra, a legdrágább az eredeti tok volt 1000 ft:D
2015. jún. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, jöhetnek még ötletek. :)

pl. rendeltem zseblámpád is ,LED-est.

2015. jún. 8. 10:40
 4/6 anonim válasza:
gyűrű, karkötő, óra, szoknya, póló, telefontok, fólia, töltő, usb, pendrive, kormányvédő, zseblámpa
2015. jún. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2015. jún. 9. 19:22
 6/6 anonim válasza:

Telefon töltő, telefontok, iphonehoz telóra csatolható lencsék (fényképezés), zokni, pólóra nyomtathatós papír, ékszerek, kesztyű, tolltartó, album (zene)...

A legdrágább amúgy a cd volt (1000ft, de csak azért mert angliából jött és ott ugye 500volt kb a szállítás). :D

2016. aug. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!