Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van ez a szexkapcsolat.hu...

Van ez a szexkapcsolat.hu oldal. Itt megadtam a telefonszámom, és írnék egy hölgynek, de ott virít a telszámom, és nem lehet kitörölni. Üzenet elküldése után a hölgynél látszódik majd a számom?

Figyelt kérdés

2015. jún. 8. 01:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1) szerezz barátnőt, vagy csak ha szex kell, akkor keress meg egy fizetős lányt. attól legalább kapsz is ellentétben az ilyen átverős oldalakkal


2) elküldesz honlapon keresztül egy üzenetet, majd érkezik rá egy válasz a megadott telefonszámra (valakitől, jó esetben nőtől) de semmi esetre sem a képen szereplő személytől. majd arra buzdít, hogy válaszolj neki (immáron sms-ben) ami minden bizonnyal emelt díjas lesz (igen, ez a bevétel) találkozót ne remélj...

2015. jún. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

és a legjobbat le is hagytam:

A Felhasználó a Szolgáltatás igénybevételével hozzájárul, hogy az általa rendelkezésre bocsátott személyes adatokat az Üzemeltető üzletszerzési és tájékoztatási célra (közvélmény- és piackutatás), valamint direkt marketing céljára felhasználja.

magyarul mostantól telefonon fognak zaklatni minden baromsággal :D

2015. jún. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
És az e-mailedet is telenyomják szeméttel, valamint eladják a kontakt infódat harmadik félnek.
2015. jún. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát ez k. jó...

Néztem az oldalt, de nem találok olyant rajta hogy profil törlése. Van egyáltalán mód rá, hogy töröljem a regisztrációm?

2015. jún. 8. 11:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Mostmár hiába törlöd, a telefonszámot, e-mail címet már odaadtad nekik. Legközelebb olvasd el, hogy mit fogadsz el, főleg ilyen sketchy oldalon, amiről lerí, hogy reklámokból és az adataid továbbadásából élnek.
2015. jún. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az mindegy, írásos nyilatkozat nélkül ők továbbra is szabadon felhasználhatják az adataidat. Olvass, mielőtt regisztrálsz! Így jár aki nem az esze után megy... :D
2015. jún. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
*meg a korábban már említett emelt díjas kamu telefonszámokból
2015. jún. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Springi alex válasza:
milyen harmadik félnek? én majd jővőre találkozok egy csajjal,nem írom le a nevét ide,majd kiderül milyen lesz a találkozó,erres akkor is kíváncsi vagyok,nem sok egyenleg fogyott le,minden sms 252FT/Áfa? és amikor ő ír nem vonja le? biztos nem amúgy..
2016. nov. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Springi alex válasza:
már nem érdekel mert visszament az exéhez,de azt írta hogy szép életet meg minden jót! Elkeseredtem,de úgy érzem hogy lopott a képe,mert egy lengyel oldalon is rátaláltam a googlen keresztül,jaaa írta is hogy lopott vagy nem tudja,timicről van szó szexkapcsolat.hu 3képe van fent és AD2084
2016. dec. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!