Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a kezido.hu ugyanolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kezido.hu ugyanolyan kamu / lehúzó oldal mint a szexkapcsolat és társai?

Figyelt kérdés
vagy inkább olyan mint a szexrandi eropolis tehát vannak rajta valós személyek ?

2014. nov. 20. 15:24
 1/9 A kérdező kommentje:
senki se túl tájékozott a kérdést illetően ?
2014. nov. 21. 18:39
 2/9 anonim válasza:

Én hülye tegnap este regisztráltam, mert

nagyon hirdette hogy ingyenes.De hamar ki

derült hogy még sem teljesen az.Szerintem

ez is hasonló, keresi a sok balekokat, akik

előre fizetnek, akár fél évre vagy egy évre.

2014. dec. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

ja

azt is nehéz eldönteni valós személyek vannak -e rajta

de valószínűleg nem

2014. dec. 23. 16:08
 4/9 anonim válasza:
Én kipróbáltam, de NewYorktól Tokióig kerestek a lányok - elvileg. No de ki a franc utazna azért több ezer km-t, hogy egy nőt megkeressen, ami nem is biztos, hogy igazi, sőt... Szóval érzésem szerint forgalmat generálnak. A magyar lányok meg érdekes módon 25, 26, vagy 27 évesek. Nem hiszem, hogy csak ez a korosztály létezik. A kapott üzenek tárgya homályosítva jeleneik meg, amíg vki nem fizet, de a homályosított foltok nagyon hasonlítanak egymásra. Vajon mindenki pont ugyanazt kérdezi? :)) A többit döntsétek el magatok.
2016. márc. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kiszoli válasza:
Siman kamu az oldal.Előfizettem! Naponta kaptam több üzenetet, olyan hölgyektől, akik közül mindegyik offline volt. Hiába írtam,választ nem kaptam. Jöttek chat felkérések,kacsintások,képeslapok különböző európai országokból.Én azonban csak a magyar regisztráltakat láttam. A leíratkozáshoz Svájcba kellett volna faxot küldenem. De mivel naponta kiírtam, hogy lehúzos kamu oldal, így szerencsére töröltek. Véleményem szerint hatalmas csalás!!! Undorítóak
2016. aug. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Senki ne fizessen rá elő, lehúzás!!! A profilok nagy része kamu, a maradék meg csak kíváncsiskodik. Ez is tipikus lehúzós társkereső, ill. ez épp szexpartner kereső. Ahogy regisztrálsz a rendszer már is megpróbál kamu üzenetekkel, tetszikelésekkel és egyéb trükkökkel rávenni a fizetésre, de kérlek ne tedd, mert pórul jársz!!! Annyira átlátszó ez az oldal is, mint a többi. EZ nem a reklám helye, de ha gyorsan és olcsón akarsz szexet menny inkább egy örömlányos oldalra és azonnal szebbnél szebb lányok ezrei közül válogathatsz, akik minden kívánságodat teljesítik. Ezeken a szexpartneres kamu oldalakon viszont csak a pénzed pazarlod a semmiért, ráadásul még egyéb módon is kár érhet téged.
2018. nov. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A 6-os vagyok. Még annyi, hogy csak azért óvlak, mert undorító, hogy egyes cégek milyen gátlástalan módon próbálnak pénzt kicsalni az emberekből. Kecsegtetőnek tűnnek az ilyen oldalak, és sajnos vannak akik bedőlnek neki, de ne te legyél az!
2018. nov. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Igen, teljesen igazad van, én magam nem foglalkozom ilyen

oldalakkal, sajnos egyébként sok ehhez hasonló van, különböző nevekkel, ami mind - mind lehúzás persze.

2018. nov. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sasha62767 válasza:
100%

Mindenki nagy ívben kerülje el, ezt a partnerkeresőnek csúfolt szélhámos bandát. Az,hogy kamu, enyhe kifejezés, én ultra-kamunak nevezném. Pár hétig próbálkoztam, de rá kellett jönnöm, hogy fantom tagok néha írnak, de soha nem tudtam senkivel kapcsolatba lépni. 150 Euróval húztak le. Félrevezetően van megfogalmazva, hogy ha fizetsz x összeget, akkor VIP lehetsz, aztán akkor derül ki, amikor már lehúzták a pénzedet, hogy ez az összeg csak egy hónapra vonatkozik, tehát, a 12szeresét vonták le. Másnap bementem a bankomba, de már nem tudtam visszairányítani a pénzemet. Szívesebben dobtam volna a kukába a 150 Eurót, minthogy ezeké a csalóké legyen.

Írtam nekik, de arra sem méltattak, hogy válaszoljanak Pert fontolgatok, nem a 150 Euró miatt, hanem azért, hogy ne tudják lehúzni az embereket a jövőben.

2021. jan. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!