Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudom használni a...

Vazopresszin kérdése:

Miért nem tudom használni a Firefoxot Windows 8.1-en?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemrégiben telepítettük a Windows 8.1-et, azóta a Chrome-on kívül egyik böngésző sem működik (legalábbis amiket felraktam, Opera és Firefox). Miután újraraktuk a rendszert voltak gondok, két részre van osztva a laptop és az én részem használhatatlan volt, valószínűleg a Windows frissítések miatt, azóta megint frissített és minden rendben, de a böngészők ugyan úgy nem működnek. Vírusaink is voltak, de elvileg az Avast mindent megtalált és kitörölt.

Megszoktam a firefoxot és elégedett vagyok vele, ezért szeretném azt használni továbbra is, de indítás után úgy 4-5 perc múlva mindig összeomlik és ennyi, Operánál ugyan ez. Próbáltam mindent törölni aztán újratelepíteni (38.0.5 verzió), nem segített. Lehetséges, hogy egy régebbi verzió működne? Mi lehet a gond?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. jún. 14. 14:35
 1/3 anonim válasza:
Én az Avasatban nem bízok, telepíts egy 30 napos Eset Smart Security-t, és nézd át azzal a gépet!
2015. jún. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sosem volt gondom az Avasttal, de rendben megpróbálhatom végülis, nem árthat :). Köszönöm a választ!
2015. jún. 14. 15:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem Win 8.1-em van, működik a Firefox és nemrég telepítettem, szóval a legújabb verzió, mert amúgy nem azt használok, csak valamihez kellett, amit Chrome-ban nem lehet.
2015. jún. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!