Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » "Megbüntet" a Steam azért, ha...

Iron_man664 kérdése:

"Megbüntet" a Steam azért, ha a PAYDAY 2-ben DLC unlockert használok?

Figyelt kérdés
Most merült fel bennem a kérdés, hogy használjak-e, töltsek-e le DLC unlockert a Payday-hez, vagy inkább ne, mert a steam esetleg bannolja az accountot, stb... Mit tudtok erről? Esetleg valaki használja a DLC unlockert? légyszíves segítsetek!

2015. jún. 15. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Vedd meg!Bannol az unlocker szarokért!
2015. jún. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyilván a VAC-ra gondolsz. Igen, megbüntet.


Mellesleg csomószor a neved fölött is ott lehetett az újítások óta egy "Cheater" felirat, mikor játékban vagy.


Persze amint kitörlöd a programot, a "Cheater" felirat játék/lobby alatt megszűnik.

Ha már cheat-et használsz, akkor csak Offline módban játssz vele, mert másképpen ilyen dolgok is előlefordítgatnak... és minél több játékos jelent fel, annál inkább nagyobb a valószínűsége, hogy ki bannolnak.


Most elég sok DLC le van értékelve a Summer Sale miatt steam-en. Szerintem ne kockáztasd az Accountod (főleg ha több játékod is van).

2015. jún. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

előfordulhatnak*


Nemrég keltem fel...

2015. jún. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz mind2nek. Köszi a válaszokat! Egyébként még nem cheateltem, csak megkérdeztem előre.
2015. jún. 17. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!