Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem menti az Adblock az...

Miért nem menti az Adblock az egyéni szűrőket?

Figyelt kérdés

Tehát jobb klikkel, bármilyen weboldalról hozzáadok egy szűrőt, majd (nem azonnal) bezárom a Firefoxot. A (több) weblap legközelebbi felkeresésekor ugyanott reklám fogad, az Adblock szűrőbeállításainál pedig "Nincsenek saját szűrők".


Sem az Adblock (2.6.9.1-signed), sem a Firefox (38.0.5) újratelepítése nem oldotta meg a problémát. Win7, Home Premium, egy hónapos. Hol a hiba, miért nem kerülnek a szűrők mentésre?


"Használj mást" és egyéb ostoba válaszokat nem kérek, a normálisaknak köszönöm!



2015. jún. 17. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
adblock plus-al nincs ilyen problémám.
2015. jún. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kimaradt: Adbloc Plus-om van (de odaírtam: 2.6.9.1-signed). Sokat segítettél -.-
2015. jún. 17. 18:24
 3/7 anonim válasza:
Valamilyen vírusos bővítményed van a böngésződben. Én erre tippelek. Esetleg a programok közt is nézd meg, nincs valami furcsaság telepítve. Malwarebytes futtatása ajánlott.
2015. jún. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van két vírusirtó, Adblock, Flash letiltva, sandbox, internet security bővítmény... Miért ír, aki nem tud válaszolni??
2015. jún. 19. 23:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Használj inkább ublock-ot, az amúgyis jobb.
2015. jún. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha konkrét válasz nem is jött... mostantól kettő lesz. Leszedte a Gyakoriról az összes netadclick-et :D
2015. jún. 20. 12:41
 7/7 anonim ***** válasza:
kettőt ne használj szerintem, mert visszafogja a weblapok betöltését meg úgy összbe a böngésző teljesítményét. Ha az új bevált, maradj annál.
2015. jún. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!