Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A wifin van net, kábelen...

A wifin van net, kábelen keresztül nincs. Rossz a router?

Figyelt kérdés

A problémám a következő lenne. Egy vihar következtében kiment a PC-ből a hálókártya, amit kicseréltem, de az internet továbbra sem állt helyre. TP link Routeren keresztül meg van osztva a net. A laptopn wifin keresztül működik az internet de kábelen keresztül egy kis sárga háromszög van csak.

Amiket csináltam: A pc-t ráköttöttem közvetlenül a net kábelre úgy működött, a laptopot rákötöttem a kábellel a routerrel, úgy nem működött.A router reseteltem, de kábelen keresztül nem is enged be a kezelő felületére, wifin keresztül beállítottam a routert de továbbra is fent áll a hiba. Lehetséges, hogy a router is elromlott hiába van wifi???



2015. jún. 20. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem invitelnel vagy veletlen? Nemreg konfigoltam at egy inviteles routert es borzaszto amit azok csinalnak. Eloszor is probald meg a router egy masik slotjaba dugni a kabeled, ha nem eleg akkor allits a gepen statikus ip-t a halozati beallitasoknal pl.: 192.168.1.32 (valtozo h mit enged, amit en allitottam az csak 30 es 50 kozott adott netet) atjaro valoszinuleg 255.255.255.0 vagy 255.255.0.0 es ipv6 -ot hagyd uresen. Remelem tudtam vmit segiteni ezzel, sok sikert.
2015. jún. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, halozati maszk a 255os, atjaro meg 192.168.1.1 vagy 0.1
2015. jún. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megcsináltam amit ajánlottál de sajnos semmi változás. Nem inviteles vagyok.
2015. jún. 20. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!