Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan vásároljunk telefont...

Hogyan vásároljunk telefont az aliexpressről?

Figyelt kérdés
Mikre kell figyelni? Milyen telefont fogok kapni? Rendes vadi újat, minden féle tartozékával? Magyar nyelvűt? Mi történik ha nem érkezik meg? Hogyan zajlik ez? Mik a teendők? Személyes tapasztalatokat várnék, mert nagyon sokat böngésztem utána, de pontos válaszokat nem kapok sajnos.

2015. jún. 24. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert nem is létezik pontos válasz.

Többségében az érkezik amit rendelsz, vannak féltéglás tapasztalatok.A leírásában fel szokták tüntetni a nyelvezetét, és ne csodálkozz ha replikát kapsz.

Személyes tapasztalatom memória kártyára korlátozódik én azt rendeltem (samsung)megszólalásig hasonlít az eredetire de nem az-feladatát így is ellátja.

Ne feledd hogy vám köteles, amennyiben fennakad a vámhivatalban kiválthatod némi KP-ért.

2015. jún. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Barátnomék rendeltek telefont,de egy nagyon rossz replikat kaptak,pedig eredetinek volt hirdetve. A memóriakártya,amit adtak mellé szörnyű volt. Egy idő után minden eltűnt róla. Aliexpress nem fizette vissza az árát, az eladó sem. Azt kérték,hogy videozza le a hibát,na de egy rosszul működő telefont,hogyan videozzon?? Az antutu meg volt buheralva,nem jó adatokat írt ki. Miután megkapták már sok értékelés volt,mindegyik ugyanazt a hibát írta.

Ha kinezel egy telefont,akkor mindenképpen nézd meg az,értékeléseket,csak olyat vegyél meg,amihez több száz értékelés van és pozitívak.

Barátnoméknek nem vamoltak meg. Ha sima china posttal kéred,akkor könnyebben atcsuszik a vámon. DHL vagy más futarszolgalattal tuti nem.

2015. jún. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2015. jún. 26. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!